gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Erkekten Karısına inanılmaz kahvaltı

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

evet nasıl zeka ama sonu çok güzel ama bi sen bi ben olsa daha iyi olmaz mı hep ben hep ben olmuyo ki...........
    :piha::piha:

Evliliğin ilk sabahında koca erkenden kalkıp sabah kahvaltısı hazırlar. Kahvaltının zengin ve ihtişamlı olması için kolları sıvar.
    İlk baharın güneşli bir gününde oturduğu dairenin balkonunda masayı çiçeklerle süsleyerek işe koyulur.

Ocakta çay demlenirken domatesleri salatalıkları itina ile doğrar. Peyniri zeytini yağı balı reçeli kaymağı ve daha bir sürü çeşidi masanın üstüne güzelce dizer.

Hanı derler ya bir tek kuş sütü eksik." Aynen öyle...
    Sakin bir pazar sabahında itina ile hazırlanmış harika bir sabah kahvaltısı.

Karnı tok olanın bile iştahını kabartacak cinsten...
    Yatmakta olan yeni gelin kocasının yaptıklarından habersiz mışıl mışıl uyumasına devam eder.

Koca gayet kibar bir vaziyette karısını uyandırır ve kahvaltının hazır olduğunu söyler.

Yeni gelin uykusundan kalkar lavaboya gidip elini yüzünü yıkadıktan sonra hava almak için balkona çıkar bir de ne görsün?.. İtina ile hazırlanmış muhteşem bir kahvaltı .

Gördüklerine inanamaz. Bir erkeğin bu kadar centilmen ve becerikli olmasına şaşırıp kalır. Kocasının bu davranışı karşısında nasıl teşekkür edeceğini bilemez.

Karı-koca birlikte kahvaltı masasına oturduktan sonra koca karısının gözlerinin içine bakarak; "Karıcığım bundan sonra sabah kahvaltılarını böyle istiyorum" der.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    E ne diyelim adam işin biliyo :)

3. ayahel

ayahel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eh bi kere yapmis yeter daa onu yapmayanlar da var hahahaha sukretsin hahahahaha evet adam isini cok iyi bilio

4. nazli_bebeq

nazli_bebeq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D:Dbencede enazından bikere yapmış:D

Erkekten Karısına inanılmaz kahvaltı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahvaltı

Kahvaltı

Sabah kahvaltı yapmadan güne başlamak şişmanlığın oluşmasına zemin hazırlar. Doğru beslenmeyi uygulayabilmek için önce alışkanlıklarınızı bırakmanız gerekiyor. Bu alışkanlıklar ya doğumdan itibaren başlayarak çocukluk ve ergenlik dönemlerinde anne, anneanne veya babaannenin birey üzerindeki etkisinden ya da okul hayatı, iş hayatı, reklam sektörünün çok gelişmesinden dolayı görsel etkilerden...
  2. karısını çok seven erkeğin duası...

karısını çok seven erkeğin duası...

ALLAH'ım, onun başı ağrımasın benim ağrısın.. O üşümesin , ben üşüyeyim... O aç kalmasın , ben kalayım... O üzülmesin, ben üzüleyim... Onun canı sıkılmasın, benim sıkılsın... genç yaşta o dul kalmasın,ben kalayım :nono::nono::nono::nono::nono::nono:
  3. kahvaltı

kahvaltı

l ½ Dilim ekmek l 1 tane katı pişmiş yumurta sarısı (İlk önce sarısının 1/8’ i ile başlanır ve her gün yavaş yavaş arttırılarak devam edilir) veya l 1 Çay kaşığıüzüm pekmezi l 2 çorba kaşığı taze meyve suyu l Tuzu alınmış bir parça beyaz peynir
  4. erkeğin karısına hazırladığı kahvaltı böyle olur...

erkeğin karısına hazırladığı kahvaltı böyle olur...

kahvaltı masası hazırlama kahvaltı masası nasıl hazırlanır süsleme süsleme süslemeleri Evliliğin ilk sabahında, koca erkenden kalkıp sabah kahvaltısı hazırlar. Kahvaltının zengin ve ihtişamlı olması için kolları sıvar. İlk baharın güneşli bir gününde, oturduğu dairenin balkonunda masayı çiçeklerle süsleyerek işe koyulur. Ocakta çay demlenirken domatesleri, salatalıkları itina ile doğrar....
  5. Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

Aldatan erkek karısına nasıl davranır?

aldatan erkek eşine nasıl davranır aldatan erkek karısına nasıl davranır karısını karısını paylaşan erkekler en çok burcu Kadınların sezgileri kuvvetlidir.Eğer bir kadın eşi hakkında burnu pis bir koku almışsa mutlaka altından birşeyler çıkacaktır çünkü kadınlar bunu hisseder.Herzamanki eşleri yoktur karşılarında çok daha farklı kişilikte bir erkek ve eşine değişik olumlu yada olumsuz...

Sayfayı Paylaş