gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erkin Koray - Aşka İnanmıyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

yıllarca sevdim,askınla yandım[x2]
    artık ben aska ,,inanmıorm[x2]
    sevdim seveli cok acı cektm
    terk ederse etsn aldrmıorm[x2]
    onun icin carpan kalbim tutulsa
    yanarsa yansın ben yanmıorm
    yıllarca sevdim askınla yandım
    artk ben aska inanmıorm[x2]
    seviyorum dedin yalan söledinseni seven kalbim biraneyledi
    aldtp bni kıybet bilmedn
    artık sözlerine inanmıorm
    yıllarca sevdm askınla yandım
    artık ben aska inanmıorm

Erkin Koray - Aşka İnanmıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkin Koray - Şaşkın

Erkin Koray - Şaşkın

Aşk şarabı içmesi hoştur şaşkın Şarap peşinden koşmak boştur şaşkın Bir o yana bir bu yana yatma şaşkın Tenhalarda menhalarda bitmiş aşkın Şaşkın sana ne dedim sen ne yaptın Dün gece gördüm seni ters yola saptın Sana başka sözüm yok bu alem içinde Bir alemsin şaşkın sen alem içinde
  2. Erkin Koray - Sevdiğim

Erkin Koray - Sevdiğim

Doğarken dünyayı böyle bilmezdim Elimde olsaydı belki gelmezdim Kaderin böylesine razı olmazdım Hepsine razı ettin beni sevdiğim Derdim var çekilmeyen aşkım var bilinmeyen Sabrım var yorulmayan senin yüzünden Ne olur anla beni, ne olur sevdiğim Gönlümü öyle fakir sanma sevdiğim Dertlerin deryasını aradım buldum Her derdi ayrı ayrı karşımda gördüm Derdimin dermanını onlardan sordum...
  3. Erkin Koray - Gökteki Yıldızlar

Erkin Koray - Gökteki Yıldızlar

uzaklardan bana bakarlar benimle hep sabahlarlar gökteki yıldızlar başucumda nöbet tutarlar dinler derdimi sadece onlar gökteki yıldızlar herkes gider onalar kalırlar tek dostumdur gökteki yıldızlar aylar geçse yıllar geçse tek dostumdur gökteki yıldızlar bazen yağmur yavaştan damlar onlar hemen ağlaşırlar gökteki yıldızlar bulutlarda beni ararlar dinler derdimi sadce onlar gökteki...
  4. Erkin Koray - Çöpçüler

Erkin Koray - Çöpçüler

Aşktan yana şansım yok Ağlıyorum derdim çok Aşkımı kaybetmişim Sordum sordum bulan yok Dün gece çok aradım Aradım bulamadım Kör olası çöpçüler Aşkımı süpürmüşler Sokaklarda ne ararsın Beni kimden sorarsın Ben düştüm aşk ateşine Sende düşme yanarsın
  5. Erkin Koray - Aşk Oyunu

Erkin Koray - Aşk Oyunu

Her gece ben senin için Döküyorum gözyaşları Neden böyle değişti yar Gözlerinin bakışları? Aşk oyunu bunun adı Ayrılınca kalmaz tadı Her aklıma gelince sen Yüreğimde başlar acı Aşkımız bir serap oldu Gül yüzüm bak nasıl soldu Kurduğumuz hayallerin Sonu neden böyle oldu?

Sayfayı Paylaş