gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Erol Büyükburç - İnleyen Nağmeler

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

erol büyükburç inleyen nağmeler inleyen nağmeler erol büyükburç İnleyen nağmeler ruhumu sardı
    bir rüya ki orda hep
    şarkılar vardı
    *2

Uçan kuşlar, martılar
    Yeşil tatlı bir bahar
    gülen şen sevdalılar vardı
    *2

Arzular orada, dert oradaydı
    bir deniz ki
    aşk dolu dalgalar vardı
    *2

Uçan kuşlar, martılar
    Yeşil tatlı bir bahar
    gülen şen sevdalılar vardı
    *6

Erol Büyükburç - İnleyen Nağmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol Büyükburç - Dudaklarımda Şarkısın

Erol Büyükburç - Dudaklarımda Şarkısın

bak ayrilik geldi yine bir yaprak dustu dalindan o essiz guzelligine hasretim artik herzaman sevdim seni cicek cicek gonlume doldun petek petek ister aci ister tatli icimde bu ask surecek agliyorum agliyorum tut ellerimden birakma beni hasretinle yakma dudaklarimda sarkisin sen omrumun tek aşkısın askimiz kalmasin yarım nolur hic ayrılmayalım.... sensiz nasil yasarim ben ufkumda gulen...
  2. Erol Büyükburç Kimdir, Resimleri

Erol Büyükburç Kimdir, Resimleri

Erol Büyükburç Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde yoksa lütfen paylaşın.
  3. Erol Büyükburç  biyografisi ve fotoğrafları

Erol Büyükburç biyografisi ve fotoğrafları

Erol Büyükburç Hayatı Erol Büyükburç Fotoğrafları Son dönemlerde magazin dünyasını kızını Jeyan Büyükburç ile arasında ki kavgayla gündeme gelen Erol Büyükburç'un hayatı ile ilgili bilgileri ve resimlerini bu sayfamızda sizler için paylaşıyoruz Melek'ler. Erol Büyükburç 1936’da Adana'da dünyaya geldi. Eğitimini babasının görevi nedeniyle bulunduğu Halep'te Frere Maris'te yaptı. Daha sonra...
  4. Erol Büyükburç Evinde Ölü Bulundu

Erol Büyükburç Evinde Ölü Bulundu

Efsanevi Türk pop sanatçısı Erol Büyükburç evin de ölü bulundu. Hayranlarını epey bir üzecek olan haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Büyükburç'tan üzücü haber geldi. Ünlü sanatçı Erol Büyükburç Etiler'deki evinde ölü bulundu. Yakınlarının Erol Büyükburç'a ulaşamayınca evine gittiği belirtiliyor. Türk pop müziğinin en ünlü isimlerinden 79...
  5. Erol Büyükburç Kimdir ?

Erol Büyükburç Kimdir ?

Erol Büyükburç kimdir? 22 Mart 1936 da Adana’da dünyaya geldi. Eğitimine babası Sufi Beyin bir Fransız şirketinde çalışmasından dolayı bulunduğu Halep’te Frere Maris’te başladı, daha sonra Adana Kemal Paşa İlkokulu’na devam etti. İstanbul’da Fatih Gelenbevi Ortaokulu’nu ve 1951 yılında başladığı Ticaret Lisesi’ni bitirdi. Ardından İstanbul Belediyesi Konservatuvarına devam ederken “Alis...

Sayfayı Paylaş