gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Eser Bayar_ Nerden Bulacağım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

benim gönlüm deli gönlüm tuzağına düştü ömrüm sevdiğimi istemedim
    istediğini sevmedin

seni eğlerken yoruldum
    genç idim ihtiyar oldum
    çek yakamdan ellerini
    ben artık çekemez oldum

nereden bulacağım seni mutlu edeni
    nereden bulacağım kalbini fetheden

Söz&Müzik: YILDIZ TİLBE
    Düzenleme: ERCAN SAATÇİ

Son düzenleme: 30 Mart 2008
Eser Bayar_ Nerden Bulacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakalım kim bulacak.

bakalım kim bulacak.

2 ayrı kuş kümesi var. A ve B kümesı. A kümesinden B kumesıne 1 kuş giderse, B kümesi, A kümesinin yarısını tamamlıyor.B kümesinden A kümesine bir kuş giderse ,A kümesi B kümesinin üç katı oluyor.A kümesinde kaç kuş vardır? B kümesinde kaç kuş vardır? karışık gıbı gozuksede soru cevap kolay.sizede kolay gelsin arkadaşlar...:Dancing_furious:
  2. Eser Bayar_ Ters Köşe

Eser Bayar_ Ters Köşe

yeter artık bu kadarı fazla beni zorlama nefretimle tanışabilirsin benimle oynama bundan sonra farkımı görecek bu yalancı dünya yeter artık bu kadarı fazla beni zorlama nefretimle tanışabilirsin benimle oynama ihtimaller dünyası bu o kadar emin olma dünya hali bu belli olmaz görünüşe aldanma sen beni nasıl biri zannettin ezip geçip beni mahvettin ama...
  3. Eser Bayar_ Senden Başka Birşey Bulamadım

Eser Bayar_ Senden Başka Birşey Bulamadım

Beni Kirdin Kaç Kere Neden Anlamiyorsun Kiskanirken Güçsüzüm Neden Anlamiyorsun Kandirip üzme Beni Kalbimi Yaraliyorsun Duydugun Herseye Kanip Beni Yaraliyorsun Benim Bir Kalbim Var Seninle Dolu Herzaman Içinde Senden Baska Birsey Bulamam
  4. kim bulacak

kim bulacak

Bence en iyi zeka sorularından bir tanesi, daha önce bilenler olabilir. Elimizde 12 adet tamamen görünüşleri aynı misket var, bu misketlerden 1 tanesi diğerlerinden ağırlık olarak "farklı", bakın ağır ya da hafif demiyorum, bunu bilmiyoruz, diğerlerinden ağırlık olarak "farklı". Elimizde bir terazi var ve de sadece 3 tartı ile, "farklı" olanı kesin olarak...
  5. Kader sayınızı nasıl bulacaksınız?

Kader sayınızı nasıl bulacaksınız?

KADER SAYISI NEDIR ? Bu sayı var oluşunuzun gerisindeki amaç ve özellikleri belirliyor. İçinizde saklı olan özellikler, düşünce biçiminiz, kişiliğiniz ve yasamdaki amacınız gizli bu sayıda... Doğumdan ölüme kadar bu sayının ışığında yolunuzu çizeceksiniz. KADER SAYINIZI NASIL BULACAKSINIZ? Yasam çarkınızın kader şayisini bulmak için, doğduğunuz ayin değeriyle, doğum günü ve yılının...

Sayfayı Paylaş