gebe
  1. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

esım ben ve 2. yılımız

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında canan tarafından paylaşıldı.

ayın 11 2. evlılık yıldonumumuz.ve ayın 12.sı esımın dogum gunu....ENGİN IYIKI DOGDUN IYIKI VARSIN.6 YILDIR BANA YASATTIGIN HERSEYE MINNETTARIM VE COK KORKTUGUM EVLILIGI BANA 2 YILDA SEVDIRIP DUNYANIN AN MUTLU KADINI YAPTIN BENİ .... SENI COOOOOOOOOOK SEVIYORUM...BAL BOCEGIM...

:cry: AAA DUYGULANDIM AMA AZCIK AGLIMDA GELIM....

MUTLULUKTANNNNNNNNNNNNN

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: esım ben ve 2. yılımız
    Birlikte daha nice yıllar geçirmenizi dilerim, mutlulukla ve sağlıkla... Tebrik ediyorum....

3. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cok Tesekkur Ederim Cok Cok Cok Saol Burda Bi Sen Yazmissinn Cok Sevindim Tatlim

4. nilsu_23

nilsu_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mutluluğnun bir ömür boyu olması dileğiyle..

5. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    bir ömür boyu mutluluklar dilerim

esım ben ve 2. yılımız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bizde varizz,ben esim oglum ve kizim

bizde varizz,ben esim oglum ve kizim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kirac esi ve kizi yakalandi :)

Kirac esi ve kizi yakalandi :)

kirac esi kizi yakalandi resimleri kirac yeni album ne zaman son albumu kirac hakkinda tum bilgiler burada melekler Merhaba melekler, Uzun zamandir ortalarda gozukmeyen unlu sanatci Kirac esi ve kizi ile birlikte alisveris yaparken goruntulendi...2,5 yasindaki kizlari Iraz Elif ve esi Ayse sule ile birlikte kizlari icin alisveris yaparken yakalanan kirac, sarisin olan kizinin annesine cok...
  3. esim bana sürpriz yapmis ama ben begenmedim  :(

esim bana sürpriz yapmis ama ben begenmedim :(

Ehliyet aldim ve 2 gün sonra babam araba almisti cok begenmistim okuluma arabamla gidiyorum..... okulumu bitirdim ve evlendim esim arabami istemedi ben sana yenisini daha iyisini alcam demsiti... neyse inandim ve arabami baba evinde biraktim:( aradan yillar gecti esim sözünde durmadi ve ben hep yüzüne vuruyordum iste kandirdin beni sudur budur neyse 6 yil aradan sonra almaya karar verdi ve...
  4. esim benimle ilgilenmiyor:((

esim benimle ilgilenmiyor:((

kizlar bende sizlere icimi dokmeye geldim :(esim bana karsi cok ilgisiz ne yapmaliyim .isten geldi oturyodum bana illa odaya git burda oturma diyo.ben ona hic ilgi gostermiyorum biliyorum cunku onunda benimde morelimiz cok bozuk ne o bana ilgi gosteriyo nede ben ona nicin derseniz hayat sartlarindan dolayi ....biizim hic kendimze ozel beraber zaman gecirmedik hep birileri vardi yanimizda...
  5. esim benimle ilgilenmiyor

esim benimle ilgilenmiyor

Esim benimle hic ilgilnmiyor surekli hakaret ediyor ne yapmaliyim lutfen bana yardim edin beni begenmedigini soyluyor 2 cocuk annesiyim dogumlardan sonra kilolarimi veremedim bqnq karsi cok ilgisiz

Sayfayı Paylaş