gebe
  1. duyguuuuuu

duyguuuuuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

eşim beni aldatıyor mu?

Konu, 'Kadınlar' kısmında duyguuuuuu tarafından paylaşıldı.

14 yıllık evliyim.her şey çok güzel gidiyordu.fakat eşim son zamanlarda garip davranmaya başladı.uzun bir süre hareketlerini takip etmeye başladım.bana eskisi kadar yakın değildi.benden sıkılmış gibi davranıyor, eve geç geliyor, benimle az vakit geçiriyordu.bunu birkaç arkadaşımdan duymuştum aldatan erkek başkalaşım yaşıyormuş.bununla ilgili internetten uzun bir süre yazılanları okudum.benim gibi olan bir çok kadın olduğunu öğrendim.erkekler ne kadar aç gözlü oluyorlarmış.daha sonra bir kaçıyla iletişime geçtim.bana bazı tavsiyelerde bulundular denedim olmadı en son çağre olarak bana bir Dedektiflik Bürosu söylediler.işe yaradığını eşinin neler yaptığını takip edip fotoğraf çekimleriyle kanıtlıyorlarmış.bende dayanamadım dedektiflik bürosuna gittim. karşılaştığım sıcaklık karşısında mutlu oldum. gerçekten de çok yardımcı olundu.orda ki görevliler eşimin neler karıştırdığını bir kaç gün içinde bana delilleriyle birlikte sundu.önce inanamadım gözlerimle görmek istedim.eşimi bulup bana gösterdiler.yani eski eşimi. şuanda ayrıyız.ama pişman değilim. donuna kadar aldım.

Link vermek kesinlikle yasaktır...
    edit by TİTAN...

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. sensizolmazki

sensizolmazki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    vay be helal olsun sizin yaptığınızı her kadın yapamazdı.. 14 yıl belki daha fazla emek vermişsiniz,umarım bundan sonraki hayatınız gönlünüze göre olur..

3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Helal olsun valla.. 14 yillik emegi hice sayan birinin sizi hakettigini dusunmuyorum.

4. peerrutty

peerrutty Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    EDİT : CeMoŞ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Eylül 2012
  5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Allah Allah ne garip!Konunun ismi [h=2]eşim beni aldatıyor mu? Sonuç aldatan eşimi bıraktım ..Başlığımı yalnış yazdınız yoksa dert mi yandınız anlayamadım..[/h]

Asena_Sule bunu beğendi.
  6. GüneşVeAy

GüneşVeAy Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    43
    Kimse böyle birşey yaşamasın ama bende şüphelenirsem fikri begendim hemen bir dedektife başvururum

7. kavakk

kavakk Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    don önemli don

8. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    ben allahım korusun öle bişeyle karşılaşsam ki oyarım ben adamı allahım şeytana uydurmasın eşleriimizi:) peşine düşer o kadınıda adamıda yolarım ... tek celsede boşarım hiç düşünmem önünü arkasını ne halt işlerse işlesin boşandıktan sonra çocuklarımında yüzünü göstermem çeksin cezasını derim.

eşim beni aldatıyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım

Eşim beni aldatıyor mu nasıl anlarım

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? İnci hanım 20 yıllık evliydi. 45 yaşındaydı. Eşi Hüseyin bey ise 48 yaşındaydı ve bugüne kadar çok ciddi bir sorun yaşamamışlardı. Ancak son zamanlarda boşanmış bir kadından fazlaca söz etmesi, ona yardımcı olduğunu anlatması İnci hanımı rahatsız etmişti. Ne olduğunu netleştiremediği ve eşini de suçlamak istemediği için...
  2. Eşin seni aldatıyor...

Eşin seni aldatıyor...

aldatan eşe mektup rüyamda eşim beni aldatıyordu rüyada eşimin beni aldatması rüyamda kocam aldattı karım aldattı Türk milletinin mizah gücüne hep hayran kalmışımdır :D:D:D Her konuyu mizaha dökebiliyorlar ki şayet aldatmak aldatılmak gibi konular. Düşünsenize evde otururken böyle bir telefon alıyorsunuz ( Allah korusun) siz böyle cevaplar mı verirdiniz:D:D:D:D -Eşiniz sizi aldatıyo...
  3. Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

merhaba ben eşimle 2009 yılında internette tanışarak severek evlendim ama kıskançlık krizlerim baskılarım yüzünden mutlu olamadık dün telefonunda bir mesj buldum sabahın köründe kendi telefonundan arkadaşını işletmek amaçlı atmıştı o mesajı şahin bey mrb ben sibel nasılsınız iyimisiniz diye başlıyordu mesaj tuba izinli yazıyordu sonundada..eşime güvensemde içime kurt düşmüştü onun uyanmasını...
  4. Eşim beni aldatıyor mu nasıl ihaneti nasıl anlarım ?

Eşim beni aldatıyor mu nasıl ihaneti nasıl anlarım ?

Aslında yeni yeni İStanbulda ve diğer şehirlerde Dedektiflik firmaları var onlara başvuru yapayım diyorum ama yinede korkuyorum. Acaba ücretleri ne kadardır dedektifle eşinizin sizi aldattığını öğrendiniz mi yani bu dedektiflik işini tavsiye ediyor musunuz kullanabilir miyim ? Ücretleri çok pahallımı ki melekler ya, bu içimdeki kuşku beni yiyip bitiriyor bunu bir şekilde öğrenmem gerekiyor...
  5. Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir?

Eşim beni aldatıyor, bu boşanmamız için yeterli bir sebep midir?

eşim beni aldatıyor boşanabilir miyim,eşim beni sevmiyor ve aldatıyor boşanmam için yeterli midir,eşim beni başkasıyla aldatıyor boşanmak istiyorum, Evlenme ile kurulan evlilik birliği cinsel sadakat yükümünü de beraberinde getirir. Aldatma yani zina evlilik birliğine karşı yapılmış en büyük hakaret ve sadakatsizliktir. Bu sebeple mutlak bir boşanma sebebidir. Hâkim zinanın varlığını...

Sayfayı Paylaş