gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam kızlar ben 5 aylık evli 24 yaşındayım. Adım Eda, eşim belki çok yakışıklı olmayabilir yada yakışıklıdır bu göreceli bir kavram kişiye göre. Benim sorunum eşimi inanılmaz fazla kısmanmam. Bu durumdan dolayı inanılmaz sıkıntı duyuyorum. Kapris yapıyorum, kavga etmeye başladık. Bu durumda kıskanmamak için ne öneriyorsunuz. Elimde değil önüne geçemiyorum. Napacam ben yaaa :S

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    eda hanım merhaba kıskançlığınız sevginizdendir ama çiftler arasında en büyük sorun kıskançlık keşke olamasa ama buda sevginin belirtilerindendir yinede herşeyin azı karar çoğu zarardır bunu unutmayın eğer tepkileriniz aşırıysa kıskançlığı bırakın artık ve hayatınıza bakın mutlu anlarınızın tadını çıkarınn hayat çok kısaa bunu kıskançlıkla değil sevgiyle geçirinn

sevgilerle

Eşimi çok kıskanıyorum kısmanmamak için ne yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kusmak için ne yapmalıyım midem çok kötüüüüü

kusmak için ne yapmalıyım midem çok kötüüüüü

Kızlar acil kusmam gerekiyor, kusmak için ne yapmam lağzım. Öğlen yemeğini çok kaçırdım böyle patlayacak gibiyim. Acilen kusmam gerekiyor tavsiyeleriniz neler. Lütfeneeeen ama çabuk olun çok kötüyüm çoook
  2. Eşimi çok kıskanıyorum ne yapmam lazım ?

Eşimi çok kıskanıyorum ne yapmam lazım ?

selam ben azerbaycanandan yaziyorum arkadaslar benim esim turk ben onu cook ama cok kiskanyorum ama o beni kiskanmiyor belkide bana oyle geliyor.ama ben ondan sordum beni niye kiskanmiyorsu didiki kim soylemis evden disari cikmadin icin kiskanmiyorum ama hepde evdeyim beni sevmiyor diye dusunuyorum
  3. sevgilimi çok kıskanıyorum ne yapmalıyım

sevgilimi çok kıskanıyorum ne yapmalıyım

merhaba benim kız arkadaşımla son günlerde aram bozuldu sebebi ise onu hiç kimseyle paylaşmak istememem off tamda sevgililer günüde yaklaşırken böyle bir olayın olması çok kötü oldu. Telefonlarıma ve mesajlarıma cevap vermiyor biliyorum onu çok sıktığımın farkındayım ama elimde değil onu çok seviyorum ne olur bana bir akıl verin nasıl gönlünü alabilirim barışmak istiyorum sevgilimle çok kötü...
  4. tırnaklarım çok cabuk kırılıyor bunun için ne yapmalıyım

tırnaklarım çok cabuk kırılıyor bunun için ne yapmalıyım

uzadıgında direk kırılıyorlar ya bir yere takıyorum yada kendiliginden kırılıyor çabuk uzamasını ve uzadıgında ise kırılmamasını istiyorum arkadaşlarımın baktıgım zaman hem çok cabuk uzuyor hemde hiç kırılma falan yok sanki takma gibi . takma tırnagı zaten kullanamıyorum kaç kez aldım ama rahat hareket edemiyorum kendi tırnaklarım ayrı takma tırnak ayrı nolur bana yardım...
  5. Çok zayıfım kilo almak için ne yapmalıyım?

Çok zayıfım kilo almak için ne yapmalıyım?

Kilo Aldıran Yiyeceklerin en başında şeker içeren yiyecekler gelir. Un içeren yiyecekler ve yağlı yiyecekler kilo aldıran yiyeceklerdir. Çünkü enerjileri çok fazladır. 1 gr glikoz 4 kalori verir 1 gr yağda 9 kalori verir. Özellikle yağlı yiyecekler daha fazla kilo aldırır. Ama sağlıklı şişmanlamak istiyorsak, sağlıklı kilo almak istiyorsak tabiki beslenmemizi dengeli sürdürmek gerekir. Neler...

Sayfayı Paylaş