Eşimin telefonunu nasıl dinlerim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Biraz kıskançmıyım bilmiyorum ama eşimin telefonunu dinlemek için tüm servetimi verirdim. İnanılmaz aşığım ona ve onun telefonunu iki günde olsa dinlemek istiyorum. Yahu bu mümkün mü ? Çok kıskancım çoooook :S Ne öneriyorsunuz bana
  2. Bu konuda doğal yollardan sadece kulak misafiri olursunuz. Onun dışında yasal olarak bu mümkün değil. Savcılıktan dinleme izni ile E.G.M dinleyebiliyor sadece...
  3. Eğer eşiniz uyumlu bir cep telefonu kullanıyorsa casus yazılım yükleyerek telefonunu dinleyebilirsiniz
  4. Eşimin beni aldattığını düşünüyorum.Asla başıma gelmesini istemediğim bir şey.Herkes gibi.Ancak gerçek ise buna engel olmam da mümkün değil.öyleyse bu durumda yapmam gereken tek şey kendime güvenmek.Ne peşine adam takarım ne de takip ederim, ne de dinleme-casususluk yaparım.Eğer böyle bir şey varsa eninde sonunda ortaya çıkar.Bu durumda benim ne yapacağım, nasıl hareket edeceğim söz konusu.Kestirmem güç...Bu durumda böylesi bir insanla devam etmekte söz konusu olamaz.Ama hasar veririm gibi geliyor.Eğer öğrenirsem,umarım kendime mukayyet olurum.
    Burada Hz. peygamberimizin(S.A.V.) ayşe annemizle ilgili böyle bir şüphesi vardı anımsar iseniz.Peygamber efendimiz Aişe annemize Ey Aişe, böyle bir durum varsa Allah'a tevbe et dedi, ve cebrail (A.S.) bunun olmadığını haber verdi.Bu örnek davranışı uygulamak yerinde olur.Böyle insanlar(erkek-kadın) varsa ve yaptıklarından pişmanlık duymuyorsa da onlar zaten insanlık sıfatlarından yoksun kalmış.Acınmaz...Dua da edilmez.Ait olduğu yer neresiyse bırakırsın gider.

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. esimin telefonunu nasıl dinlerim

,
  2. eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim

,
  3. eşimin telefonunu nasıl dinleyebilirım

,
  4. kocamı nasıl takip ederim,
  5. eşinin telefonunu nasıl dinlerim,
  6. esimin telefonunu nasil dinlenir,
  7. esimin telefonunu nasil takip ederim,
  8. eşimi nasıl dinleyebilirim,