gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Esin Civangil kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

esin civangil esin civangil hayatı biyografi ekmek teknesi jale kim esin civangil kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi ,biyografisi, hakkında bilgiler, dizileri, filmleri, resimleri,

"Ekmek Teknesi" adlı diziden aşina olduğumuz Esin Civangil hakkında merak ettiğiniz herşey bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler.

Esin Civangil, (d. 12 Temmuz 1982, Kocaeli) Türk sinema ve TV dizileri oyuncusudur. Ekmek Teknesi adlı TV dizisinde Jale karakteri ile ünlenmiştir. Daha sonra pek çok TV dizisinde rol alan oyuncu, ilk sinema filmi olarak 2008 yılında "Kadri'nin götürdügü yere git" adlı filmde rol almıştır.

Filmografisi

2009 - Kadri'nin Götürdügü Yere Git
    2008 - Benim Annem Bir Melek
    2008 - Arka Sıradakiler
    2008 - Cesaretin Var Mı Aşka
    2007 - Pusat
    2006 - Felek Ne Demek
    2004 - Mavi Rüya
    2002 - Ekmek Teknesi
    2008 - Arka Sıradakiler

Esin Civangil kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esin Civangil resimleri

Esin Civangil resimleri

esin civangil resimleri esin civangil resim fotoları ayak
  2. Ataturk E Gore Turk Kimdir

Ataturk E Gore Turk Kimdir

Bu memleket, dünyanın beklemediği, asla ümid etmediği bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahne oldu. Bu sahne yedi bin senelik bir Türk beşiğidir.Beşik, tabiatın rüzgârlarıyla sallandı. Beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurlarıyla yıkandı. O çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu. Sonra onlara alıştı. Onları babası tanıdı....
  3. Esin Civangil: Mankenlik Yapmam İçin Çok Teklif Geldi, Kabul Etmedim.

Esin Civangil: Mankenlik Yapmam İçin Çok Teklif Geldi, Kabul Etmedim.

esin civangil evlendi esin civangil evleniyor ANAOKULU ÖĞRETMENİYKEN KEŞFEDİLEN VE 'EKMEK TEKNESİ' DİZİSİNDE CANLANDIRDIĞI 'LAN JALE' KARAKTERİYLE TANINAN ESİN CİVANGİL: MANKENLİK YAPMAM İÇİN ÇOK TEKLİF GELDİ, KABUL ETMEDİM. Herkes yapmak istediği iş üzerine yoğunlaşmalı 'Ekmek Teknesi' adlı dizideki 'Lan Jale' tiplemesiyle tanınan Esin Civangil, şu günlerde yer aldığı yeni projelerle...
  4. ..:: B i t k i s e l  f o r m ü l l e r ::..

..:: B i t k i s e l f o r m ü l l e r ::..

..:: B İ T K İ S E L F O R M Ü L L E R ::.. Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin Çay - 1 Bardak ıhlamur ya da adaçayı - 1 çay kaşığı zencefil - 1 Çay kaşığı zerdeçal - 1 Çubuk tarçın - 1 Çay kaşığı ekinezya - 1 Çay kaşığı havlucan - 1 Çorba kaşığı bal - ½ Limon suyu Tüm malzemeleri 3 dk kaynatın, 3 dk bekleyin, bardağa aldıktan sonra 1 çorba kaşığı bal koyun ve limon...
  5. Martin Eden Kitabının Yazarı Kimdir

Martin Eden Kitabının Yazarı Kimdir

Martin Eden Kitabının Yazarı Kimdir kızlar lütfen nolur çabuk cevap verin

Sayfayı Paylaş