gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

eşiniz doğuma giricekmi?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Epidural normal doğum
    merhaba kızlar,
    doğuma eşiimle birlikte giricek arkadaşlar varmı?
    benim sezeryan olduğu için eşimi almadılar
    normal doğumda eşler rahatlıkla girebiliyorlar

eşiniz doğuma giricekmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğumda  eşinizin yanınızda olmalı mı? Istermisiniz..

Doğumda eşinizin yanınızda olmalı mı? Istermisiniz..

merhaba melekler.. ben bır anne adayı olmaya hazırlanıyorum.. tuhaf ama istegim dogum anında eşimin yanımda olması.. çok farklı bir an ve ortam.. ama bebeğimizin ilk dogdugu anı ğörmesini çok istiyorum... acaba siz istermisiniz.. ve nasıl olur.. düşünceleriniz nelerdir...
  2. eşi doğum yapan babanın izin hakkı varmıdır?

eşi doğum yapan babanın izin hakkı varmıdır?

babalık izni doğum izni kaç gündür Merhaba kızlar; doğumunuz yaklaşıyor ve herşeyi araştıyorsunuz Herkesin eşinin kendi işi yok tabiki bazı arkadaşlar memur bazılarıda şirketlerde çalışıyor Memurlara, eşinin doğum yapması hâlinde, isteği üzerine on gün babalık izni verilir. İşçiler lehine ise böyle bir düzenleme yapılmamıştır. Toplu iş sözleşmesi ya da bireysel sözleşmeler ile çalışan...
  3. eşiniz doğuma girmelimi

eşiniz doğuma girmelimi

merhaba iki ay sonra inşallah doğum yapacam şu an için normal doğumda karar kıldık ben eşiminde doğuma girmesini istiyorum o bunu kabul etmiyor acaba sizce erkek doğuma girmelimi bu konuda ne düşünüyorsunuz ısrar etmelimiyim ben yanımda olmasını çok istiyorum
  4. Eşim Beni Doğum Yaparken Görürse Benden Soğurmu ?

Eşim Beni Doğum Yaparken Görürse Benden Soğurmu ?

Çiftlerin doğuma birlikte girmesi sakıncalımıdır,çiftlerin doğuma birlikte girmesi,eşim doğumuma girmek istiyor benden tiksinirmi,eşim beni doğum yaparken görürse tiksinirmi,çiftlerin doğuma birlikte girmesi hakkında bilgiler Beyza hanım merhaba yakın tarihte doğum yapıcam eşimde doğumda destek olmak ve bebeğimizin dünyaya geliş anını görmek istiyor yanlız ben tedirginim.Beni doğum...
  5. Doğuma eşi giren varmı?

Doğuma eşi giren varmı?

doğum odasına eşlerin beraber girmesi,doğum odasına eşimde girebilirmi, doğum odasına eşimin girmesi sakıncalımı,doğumda eş desteği hakkında bilgiler Günümüzde çocuk sahibi olmak, artık sadece kadınları ilgilendirmiyor. Çocuğunun dünyaya gelişini bizzat yaşamak ve doğumhanede eşinin yanı başında bulunmak isteyen babaların sayısı giderek artıyor. Eş desteği Müstakbel babalar doğuma...

Sayfayı Paylaş