gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Eşinizin alyansi parmagindami:))))))))

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

BIZ BAYANLAR OZELLIKLEDE ALYANS TAKMAYI COK SEVERIZ EVLI OLDUGUMUZU BELIRTMEKTEN PARMAGIMIZDA O YUZUGU GORMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ. EVLENDIGIM GUNDEN BERIDE KULLANIYORUM VE OMUR BOYUDA KULLANACAGIM ALLAHIN IZNIYLE.[​IMG][​IMG] PEKI ERKEKLER???????????[​IMG]
    SIZIN ESINIZ ALYANSINI TAKIYORMU YOKSA KLASIK BAHANELERMI UYDURUYOR?[​IMG]
    BENIM ESIM BIR KERE ILK EVLENDIGIMIZ AYLARDA ALISAMADIGI ICIN PARMAGINDAKI YUZUGUNU BIR YERE TAKILMIS VE PARMAGININ KENARI BAYA KESILMISTI.[​IMG]
    VE ALISAMADIM TAKMAYIM DEDI[​IMG]
    CANI YANMIS VE CIDDI KESIGI VARDI AMA ONU CIKARIRSA BEN UZULECEKTIM.[​IMG]
    TEK KELIME SOYLEDIM VE 7SENEDIR CIKARAMAZ[​IMG]
    O PARMAGIN KOPARSA 9 TANE DAHA PARMAGIN VAR ONLARA TAKARSIN O YUZUK CIKMAYACAK.CIKTIGI ANDA BENDE CIKARIRIM DEDIM
    [​IMG][​IMG]

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Eşinizin alyansi parmagindami:))))))))
    Benim esim alyansini evlendigimiz günden beri cikarmiyor :D:D
    ondan önce nisan yüzügü, ve sevgiliykende yüzük takiyorduk biz :D:D
    ama ben gecenlerde kirdim, yüzükle cok oynuyordum dayanamadi artik benim eziyetlerime, trye gidince almam gerekiyor yenisini

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

eşim alyansını asla çokarmaz tabiki bende çıkarmam...hiçbir zorunluluk getirmedim bu konuda tamamen kendisini öyle şartlamış sanırım canı yansada bazan yinede çıkarmıyo

4. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim eşimde cıkarmaz iş yerinde yasak oldugu için bazen takamıyor ama yinede cıkarmamaya özen gösterir....

5. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Benim eşim ilk aylarda biraz huysuzlanmıştı :argue:
    yok sıkıyor yok alışamadım der dururdu...
    Hiç zorlamadım hiçde üstüne düşmedim benim umursamazlığım duymazlığım :D
    işe yaradı. Diye düşünüyorum O sıkan alışamadığı yüzük 20 senedir parmağında :nur:

6. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bizde ikimizde cikardik durun yanlis anlamayin ben ilk alyansimi karda kaybettim cunku zayiflamistim biraz bol geliyordu ondan sonrakini dogumda birkac gun cikardim simdi yerinde yani parmagmda duruyor
    esimde ilk once altin almisti biraz takti birsey demedim sora cok israr edince ben gumus aldi ama alana kadar bir ara gezdi takmadan birde benim esim turkiyeye gidip geliyor is geregiyle orda takiyor mu takmiyor mu bilemem :D ama takiyordur canim...

7. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    meleklerım walla benımkı hıç takmıyo sozde parmagını sıkıyomuş.ama ben hıç çıkarmadım öldugum zaman anca.eşimin bır lafı wardır.herşey yuzuk degıldırrrrr

8. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Benimki de hiç çıkarmadı.Bi çıkarsın ümüğünü sıkarım hahaha

SweetCurse bunu beğendi.
  9. dilaraaammm

dilaraaammm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla benim ki yok iş esnasında takamıorum filan die bahaneler yaratıo özel günlerde bide evliliğimizin ilk aylarında taktı başkada ne yaptısam takmadı.(

Eşinizin alyansi parmagindami:)))))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ideal eş!!!!

ideal eş!!!!

Her şeyden önce bir Türk kadını eğitimli olmalı..... Eğitim, özellikle kadınların eğitim eksikliği ülkemizin en büyük sorunlarından birisi. Eğitim almış bir kadın iyi ve kültürlü bir eş, eğitici, yaratıcı bir annedir. Aynı zamanda ayakları üzerinde durabilen güçlü bir kadındır . Bence bir kadın erkeğinin (eşinin)her şeysi olabilmeli. Eğitim almış ve aynı zamanda çalışan bir kadın işinde...
  2. sevgili eşime

sevgili eşime

Sevgili eşime, (ben değilim) 7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim. Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu.geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne...
  3. Eşimin eşi yok

Eşimin eşi yok

Melekler eşlerimiz hayat arkadaşlarımız çıktığımız evlilik denen yolculukta bi ömür boyu yol arkadaşlarımız.Sizlerden eşlerinizi anlatmanızı istiyorum bakalım en güzel hangi melek anlatacak eşini katılımlarınızı bekliyorum melekler
  4. Eşlerimizin yaklaşımı

Eşlerimizin yaklaşımı

Hamilelikte eşinden tiksinme Hamilelikte eşler Arkadaşlar eşlerimizin gebelik süreci içinde bizlere olan yaklaşımları nelerdir duyumlarıma göre bazı eşler kraliçe gibi davranırken bazı eşler sanki tek başına yapılan bir bebek misali kayıtsız davranmaktalarmış sizin eşinizi size davranışı nasıldır
  5. Eşinizin ailesi

Eşinizin ailesi

hamilelikte eşlere düşen görevler Kayınvalide Merhabalar; eşiniz ailesi ile aranız nasıl? hamile olduğunuzu duyduklarında size olan davranışları nasıl Genelde herşeye karısmaya çalışırlar diye duyuyorum yok ismi şu olsun yok bu oda takımı daha güzel filan varmı sizdede bu durumlar :lau::lau::lau:

Sayfayı Paylaş