gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

eski ampullerden vazo nasıl yapılır?

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

vazo nasıl yapılır ampulden neler yapılır
    Tüm ihtiyacınız olan tahta, çubuklar ve patlak bir ampül... nasıl bir yol izleyeceğiniz resimlerle birlikte ekliyorum. kolay gelsin..

eski ampullerden vazo nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski ampuLLerinizden şık vazolar yapın

Eski ampuLLerinizden şık vazolar yapın

Tüm ihtiyacınız olan tahta, l çubuklar ve patlak bir ampül... nasıl bir yol izleyeceğiniz resimlerle birlikte ekliyorum. Ben de en kısa zamanda deneyeceğim. kolay gelsin..
  2. Eski Ampüllerden Şık Vazo

Eski Ampüllerden Şık Vazo

Bu konularda pek becerikli değilim.Belkide hiç yapamam.Ama son hali çok güzel dimi.Hadi hanımlar değişik bi vazo deneyelim.
  3. Eski havlulardan puf nasıl yapılır?

Eski havlulardan puf nasıl yapılır?

Sevgili Melekler evinizde eskimiş yıpranmış havlularınız var ise fazla beceri gerektirmeyen ,kolay uygulanabilir puf yapılışının püf noktalarını sizlerle paylaşıyoruz.Mekanınıza kendi el emeğinizle yapıp şıklık kazandıracağınız puf için fazla malzeme gerekmiyor.Görünce çok hoşuma giden bu puf modelini ve yapılışını sizlerle paylaşıyoruz.Kolay gelsin meleklerim Malzemeler Eskimiş...
  4. Eski tişörtten atkı nasıl yapılır?

Eski tişörtten atkı nasıl yapılır?

Merhaba sevgili hanımlar.Hepimizin dolabında mutlaka giymediğimiz bize olmayan ,yada modası geçmiş tişörtlerimiz vardır.Bu kullanamadığımız tişörtlerimizi değerlendirmeye ne dersiniz?Eski tişörtten ne olur demeyin harika mevsimsel boyunluklar atıklar yapabilir.Hiç bir masraf gerektirmeyen tamamiyle sizilerin el beceresine kalmış. Lazım olan malzeme sadece makas o da hepimizin evinde...
  5. Dekorasyonda vazolar nasıl kullanılmalı?

Dekorasyonda vazolar nasıl kullanılmalı?

Ev dekorasyonun vazgeçilmezidir aksesuarlar.Kullanılan alana göre şık bir görünüm farklı bir boyut kazandırır.Aksesuarlardan en sık tercih edileni dekoratif vazolardır.Dekoratif vazolar günümüzde eskiye nazaran çok farklı ve modern tasarımlarla karşımıza çıkıyor.Porselen olanından ,cam olana,metal aparatlılarından ahşap olanına kadar her zevke her alana uygun vazo bulmak mümkün.Boyutları nı...

Sayfayı Paylaş