gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Eski çizmeler saksı oluyor.

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Saksı modelleri Ayakkabıdan saksı

İnsan herşeyi atar belkide eski gelinliği atamaz.Artık eskiyince hiçbirşeyi atmıyoruz meleklerim. Düşünüp, taşınıp, araştırıp bi şekilde başka bir forma dönüştürüp kullanıyoruz. Eski ürününüz yeni formu ile herkesin gözdesi olacaktır. Mesela bu çizme saksılar kimin dikkatini çekmez ki. Sizce de çok hoş olmamışlar mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ayy ne kadar hoş olmuş ya özelliklede renkli olanlar :) Bizde bu çizmeden yok ki eskisi olsun ama bir çift almak istiyorum sırf bu şık saksılardan yapmak için :D:D:D:DEski çizmesi olan varsa bana kargolasın melek'ler:A:A

tesadüf bunu beğendi.
  3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    yapı marketlerde uygun fiyata satılıyor bu lastik çizmeler:)

Eski çizmeler saksı oluyor. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkekler eskiden nasıl tıraş oluyorlardı?

erkekler eskiden nasıl tıraş oluyorlardı?

1991 'de Avusturya Alpleri'nde buzullar arasında donmuş bir erkek cesedi bulundu. Şaşırtıcı olan cesedin 5.200 yıl önce yaşamış birine ait olması ve bugüne kadar hemen hemen hiç bozulmadan kalabilmesiydi. 'Alp Çobanı' adı verilen bu,cesette dikkat çeken bir başka husus da, yüzünde sakal ve bıyık olmamasıydı. Arkeologlara göre erkekler tarih öncesi devirlerde de tıraş oluyorlardı. Mağara...
  2. Eski botlarınız saksı olsun meleklerim

Eski botlarınız saksı olsun meleklerim

Saksı yapımı Bottan saksı yapımı Eskimiş hatta patlamış botlarınızı atmayın eski bottan saksı yapımı örneklerini inceleyin meleklerim. Bu örneklerde farecikler poz vermiş ama ben farelerden ürktüğüm için benim fareli bir saksım olsun istemem doğrusu:) Haydi meleklerim eski botlardan saksı yapıyoruz.
  3. Eski çekmeceli dolaplar saksı oluyor

Eski çekmeceli dolaplar saksı oluyor

Eski dolapları değerlendirme Farklı saksı fikirleri Eğer kulanmadığınız eski çekmeceli dolaplarınız varsa çekmeceli dolaptan saksı yapımı ile o dolabınızı değerlendirebilirsiniz. HEr bir bölmeye toprak doldurarak istediğiniz çiçeği ekebilir, böylece toplu bir saksı modeli elde etmiş olursunuz.
  4. saksıda kek nasıl oluyor

saksıda kek nasıl oluyor

Ben saksıda kek tarifi diye birşey duydum ama sakın dalga geçmeyin lütfen. Sunum olarak saksıda çiçek gibi görünüyormuş sanırım. Var mı tarifi yapılışı ?
  5. Eski penyelerinizden sarkaç saksı yapmak istermisiniz?

Eski penyelerinizden sarkaç saksı yapmak istermisiniz?

Sevgili hanımlar yeni bir geri dönüşüm projemizle yeniden sizlerleyiz.Bu günkü uğraşımız esnek kumaşlardan sakraç yapmak.Evinizde bulunan giymediğiniz eski esnek penyelerinizi bu şekilde değerlendirebilir,balkonlarınızı iç mekanlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay bu çalışmayla keyifli saatler geçireceksiniz.Anlatımlı görsellerimiz yapım aşamasında size kolaylık...

Sayfayı Paylaş