gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Eski Kazaktan Patik Yapımı (Resimli Anlatım)

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

eski kazaktan patik yapımı, eski kazakları değerlendirme, patik yapımı

Sevgili melekler, havalar iyiden iyiye soğudu. Artık kış etkisini göstermeye başlıyor. Bu soğuk havalarda ayaklarınızı sıcacık tutacak bir çift patik hazırlamaya ne dersiniz? Hem de bu patikler için eskimiş bir kazağınızı kullanacaksınız. Sizi hem eğlendirecek, hem eskinizi değerlendirecek hem de işe yarayacak bu harika uygulama için işte resimli anlatımla tüm bilgiler....

eski-kazaktan-patik-1.jpeg

2. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    bayildim mutlaka deniycem ,titosum ellerine saglik

Eski Kazaktan Patik Yapımı (Resimli Anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

Kolye Küpe Yapimi Resimli Anlatim

künye yapımı SPİRAL ÖRGÜ KOLYE VE KÜPE Malzemeler: Kum boncuk Boru boncuk 0.20 mm misina Papağan Halka Küpe kancası yapılışı: KOLYE 1- misinanın ucunu düğümledikten sonra bir kum, bir boru olmak üzere 3 takım boncuk diziyoruz. 2- Sadece ilk taktığımız kum boncuktan misinanın gidiş yönüne göre tekrar misinayı geçiriyoruz 3- Misinaya 1 kum, 1 boru boncuk takıp, bir sonraki kum...
  2. Eski Kazaklarınızdan Mutfak Önlüğü Yapın

Eski Kazaklarınızdan Mutfak Önlüğü Yapın

tığ işi mutfak önlüğü tığ işi mutfak önlükleri
  3. RollOver Yapımı ImageReady [ Resimli Anlatım ]

RollOver Yapımı ImageReady [ Resimli Anlatım ]

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Dağınık topuz yapımı resimli anlatım

Dağınık topuz yapımı resimli anlatım

dağınık topuz nasıl yapılır resimli anlatım dağınık topuz yapma kolay dağınık topuz yapımı biz kadınların vazgeçemediği saç modelleri arasında gelen dağınık topuz modelleri, bu sayfamızda zor görüntüsünü yitiriyor ve tercihini daha da arttırıyor Melek'lerim. Çünkü, birazdan kolay dağınık topuz yapımı hakkında bilgi edineceğiz de ondan :) İşte Melek'ler, sizlere evde dağınık topuz yapımı...
  5. Eski kazaktan bere yapımı

Eski kazaktan bere yapımı

Sevgili hanımlar kış bitti eski kazakları çöpe basmayın.Eski kazaklardan çok güzel kışın sizleri soğuktan koruyacak aynı zamanda tarz yaratıcak bereler yapabilirsiniz.Anlatımlı resimlerimizle sizlerde eski kazaklarınızdan harika bereler tasarlayabilirsiniz. Hiç bir ücret harcamadan maliyetsiz eski kazaklardan bere yapılışını sizlerle paylaşıyoruz.Gerisi ni sizlerin maharetli ellerine...

Sayfayı Paylaş