Eski sevgili Instagram'da neden takip isteği gönderir ki?

C

Crazyprincess

Forum Okuru
Eski sevgili Instagram'da neden takip isteği gönderir ki?

Eski sevgilinin Instagramda takip etmesi melek kadınlar kulübü eski sevgilinin Instagramdan takip isteği göndermesi forumda.​

Arkadaşlar eski erkek arkadaşım Instagram'dan bana takip isteği göndermiş ben kabul etmedim neden gönderiyor ki biz ayrıldık. Eski sevgilinin Instagramda takip etmesi doğru mu sizce? Yeniden dönmek mi istiyor ya da yanlışlıkla mi gönderdi acaba isteği anlamadım. Ben de takip etmeli miyim bilemiyorum ama ayrıldıktan sonra da arkadaş kalmak doğru değil diye düşünüyorum ben.

Merhabalar
Bence bu durumda eski erkek arkadaşınız sizi ölçmeye çalışıyor olabilir aman bence oltaya takılmayın. Madem bitmiş bir ilişki siz cevap bile vermeyin. Hani ayrılmış ama aklı kalmış bence. Ne sebeple ayrıldınız bilmiyorum ama bazıları öyle kaybettiğinde anlar değerini kaybettiğinin ellerinden uçtuğunu. Belki ayrıldığına pişman bile oldu ama eğer sende bir şey yoksa hiç yazmana bile gerek yok bence. Kendine güven ve seni bıraktığına o yansın bence. Ha su da olabilir yanlışlıkla da yapmış olabilir mi diyeceğim ama bu da aslında mümkün değil belki de profiline bakarken parmağı dokundu. Eğer ayrılacak kadar sorunlarınız oldu ise yeniden birleşmek ve yeniden aynı şeyleri yasamayacaginiz ne malum. Bence en doğru kararı sen verirsin tabii ama bence bu yani. "Eski sevgili nasıl geri gelir işte tüyolar" eski sevgiliyi geri getirme yolları aşağıdaki linkte.

Geri