gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eskimolar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kutup ayısı 2. Kutup Sumru’su 3. Kutup tavşanı
    4. Kutup tilkisi
    5. Lemmingler
    6. Misk öküzü

eskimolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eskimo öpücüğü..

eskimo öpücüğü..

fransız öpücüğü nasıl yapılır eskimolarda evlilik eskimo öpücüğü eskimo tupu eskimolarda cinsel yaşam "Eskimo Öpücüğü" Fransız öpücüğünü herkes bilir ya eskimo öpücüğünü? Dondurucu soğuk eskimoların öpüşme şekillerini de etkilemiş... Dondurucu soğukta nasıl öpüşülür dersiniz? Merak edenler için işte yanıtları.. Sıcak bölgelerdeki insanlar dokunarak birbirini harekete...
  2. Eskimolar buzdan evlerini nasıl ısıtıyorlar

Eskimolar buzdan evlerini nasıl ısıtıyorlar

eskimolar evlerini nasıl ısıtıyorlar Eskimolar adina igloo denen buzdan evler yaparlar. Bu evlerin yalitimi çok önemlidir. Ana yapiyi olusturan buz bloklarinin arasi karla sivanarak tikanir. Iyi bir igloonun kapisi da yer üstünde olmaz. Içeri girip çikarken kapinin açilip kapanmasi, içerdeki sicak havanin disari kaçmasina soguk havanin içeri dolmasina neden olur. Bundan dolayi buzdan bir ev...
  3. Eskimo nasıl yapılır?

Eskimo nasıl yapılır?

eskimoların kıyafetleri eskimo kıyafetleri eskimo nasıl yapılır nelerden yapılır neden Çocukluğumun en çok özlediğim şeylerinden biride eskimolar:) Sıcak havalarda yaptığımız eskimolarla serinlemeye çalışırdık.Gerçi bizler o zamanlar aktarcıdan alınan eskimo boyaları vardı onlarla yapardık ama ben sizlere gayet basit her evde olan malzemeyle eskimo yapılışı hakkında bilgileri vermek istiyorum...
  4. eskimo ve zenci çocuk

eskimo ve zenci çocuk

bana da lazım ödevim var kısa yanıtt olmazzzz!
  5. eskimolar ne yerler

eskimolar ne yerler

fok balina su aygırı ve balık etiyle beslenirler

Sayfayı Paylaş