gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Eskişehir/Kayıp Kedi Aranıyor

Konu, 'Evcil Hayvan Arıyorum' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Siyam - Himalayan kırması ve 1 yaşında olan Sipsi, 8 Ağustos günü, Akarbaşı'bdaki evin önünden kaybolmuştur. Görenlerin veya bulanların 0506 832 75 23 / 0544 817 41 41 ya da 0534 961 20 82 numaralı telefonları aramaları önemle rica olunur.

Eskişehir/Kayıp Kedi Aranıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eskişehir

Eskişehir

ESKİ350EHİR GENEL BİLGİLER Yüzölçümü: 13.652 km² Nüfus: 641.057 (1990) İl Trafik No: 26 İsa'dan önce birinci bin yılda Porsuk Nehri kıyılarında Frigyalılar tarafından kurulan Eskişehir Türkiye'nin en önemli yol kavşaklarından birisidir. Yunus Emre, Nasrettin Hoca gibi tarihi kişileri yetiştiren Eskişehir Lületaşı, çeşitli haslıklara iyi gelen sıcak su kaynakları ile de ünlüdür....
  2. kayıp aranıyor

kayıp aranıyor

arkadaşlar burda kim kimi kaybetmişse ve kimden haber alamıyorsa bu başlık altında ilan verebilir
  3. kayıp ARANIYOR!!!!

kayıp ARANIYOR!!!!

azra zeynep Yukarıda resmi görünen 4 yaşındaki kızım Azra Zeynep 03.04.2009 Cuma gününden itibaren kayıptır..!!(ailesi) Yerini bilenlerin, görenlerin insaniyet namına polis’e bildirmeleri veya aşağıdaki numaraları aramaları önemle rica olunur..!!Anne istanbul Çengelköy’de. Özellikle karşıda oturanlardan bu konuya hassasiyetlerini rica ediyorum... 0 533 626 57 52 0 216 308 60 76...
  4. Eskişehir Kaplıcası

Eskişehir Kaplıcası

eskişehir kaplıcaları Eskişehir kaplıcaları genel bilgilerini sizler için paylaşıyorum Bulunduğu yer : eskişehir Su sıcaklığı :55°C Eskişehir il merkezindedir. Beş kaynaktan en önemlisi, kentin ortasından Porsuk çayı kenarından bir çatlaktan çıkar. Su bol olduğu için evlere de sıcak su dağıtımı yapılır. Oteli ve bir tarihi hamamı vardır. Sular en çok kalsiyum sülfat içerir. Eskişehir...
  5. Cellat Aranıyor!

Cellat Aranıyor!

güncel haberler, günün en önemli haberi, dünyadan haberler, cellat aranıyor haberi hakkında bilgi burada Yanlış görmediniz meleklerim evet hakiki gerçek bir haber cellat aranıyor! Haberi aynen size aktarıyorum.. Öyle bir eleman aranıyor ki... Hükümetin ulusal gazetelere verdiği ilanla aradığı "eleman" öyle bir özelliğe sahip olmak zorunda ki... Hindistan’ın...

Sayfayı Paylaş