gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Eskiyen Gazetelikleri Yenileyin

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Eskidiği için kullanmadığınız kumaş gazeteliklerini boyama ve aplike yöntemiyle yeniden kazanabilirsiniz... [​IMG]

Malzemeler:İki farklı renk kumaş, akrilik boyalar, boyutlu boya, fırça makas, kalıp, iğne iplik.

• Önce gazeteliğinizin yeni bir çehreye bürünebilmesi için ne yapmanız gerektiğini saptayın. Eğer sadece ahşap bölümünün boyası problemi ise gazeteliğin kumaş kısmını sökerek ahşap bölümü zımparalayın. Boyayın ve kurutun. Eğer kumaşını da değiştirmek istiyorsanız işte size iki öneri. Yaz gazeteliği tümüyle boyayın. Ya da farklı iki kumaşla kaplayın.

• Gazeteliğin üzerine arzu ettiğiniz motifi çizip boyayın.

• Motifin kenarlarını boyutlu boya ile noktalar koyarak dekore edin.

• Kağıttan kestiğiniz motifi kumaşlar üzerine iğneleyin. Her iki kumaştan da aynı çiçeği keserek çıkartın.

• İki kumaştan kestiğiniz birer çiçeği göbekleri yer değiştirerek gazeteliğin üzerine dikebilir ya da yapıştırabilirsiniz. Gazeteliğin sap kısmına kumaşları arzunuz doğrultusunda monte edebilirsiniz.

Eskiyen Gazetelikleri Yenileyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eskiyen coraplar

eskiyen coraplar

simdi bu basligi gorup tikliyan herkes eskiyen yada kuculen coraplarla ne yapilabilir fikirlerini gormeyi umut ediyo eminim ama tam tersi ben size sormak istiyorum evimde eskimis ve kuculmus o kadar corap varki atmayada kiyamiyorum vardir bi fikriniz ne yapabilirim melekler...bi fikir verin...
  2. Perdelerinizi yenileyin...

Perdelerinizi yenileyin...

eski perdeleri yenileme Perde ve tüller, evinizin karakterini belirleyen en önemli unsurlardandır. Dantel, tual, tafta, kadife, ipek ya da keten? Perdelik kumaşlar yaşam alanımızın arka fonunu oluşturmanın yanı sıra mahremiyetimizi de sağlıyor. Çizgili ve çiçekli perdelik kumaşlar bir arada son yıllarda çok moda. Perdelerinizi baharda yenileyecekseniz doğanın tonlarını...
  3. Taburelerinizi yenileyin

Taburelerinizi yenileyin

Evinizdeki eski ve yıpranmış tabureleri sadece halat ve silikon yardımıyla, yenileyin. Eskiyen ve artık kullanmadığınızı tabureleri atmak zorunda değilsiniz. Birkaç metre ip kullanarak onları yeni ve dekoratif bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Biz ip olarak dağcıların tırmanışlarda kullandığı iplerden tavsiye ediyoruz, hem kolay kolay yıpranmaz hem de spor malzemesi satan dükkanlarda...
  4. gazetelik dergiliklerr........

gazetelik dergiliklerr........

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Eskiyen konsolunuzu atmak yerine el becerinizle yenileyin

Eskiyen konsolunuzu atmak yerine el becerinizle yenileyin

Arkadaşlar ''Bu konsol artık eskidi en iyisi ben bunu atayım'' demeden önce bir gözden geçirin ''ben bunu nasıl değerlendirebilirim'' diye.Evet ben bunu el becerimle hallederim diyorsanız işte size eski konsolu değerlendirme işlemi. Belki de atmayı düşündüğünüz, gözden çıkardığınız eski bir konsolunuzu rengini değiştirip belirleyeceğiniz bir temada desenlerle süsleyerek çocuk odası için...

Sayfayı Paylaş