gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Eşlerin İyi Geçinmesi İçin Tahrim Süresi

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

tahrim süresinin faziletleri, karı koca geçimi için dua, eşler için okunması gereken dua Aile kavramı kutsal bir kavramdır. Kimse evliliğinde eşi ile mutsuz olmak tabiki istemez ama bazen istemeden de olsa oluşan nedenlerden dolayı eşler arasında geçimsizlik ve anlaşmazlıklar oluşabilir. Eşler arasındaki her daim iyi bir geçim için tahrim süresini okuyabilirsiniz. Aşağıda tahrim süresini ve maelani bulabilirsiniz. Dualar.jpg

Eşlerin İyi Geçinmesi İçin Tahrim Süresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tahrım suresi

Tahrım suresi

Ibni Sirin'e göre; bu süreyi rüyasinda okuyan veya dinleyen kimse, kendi evinde, geçimsiz biri olup, daima hatir kirici sözler söyler. Hiç beklemedigi bir yerden yardim görür, ondan riziklanir. Hakkinda söylenen bir sözü isiterek üzülür ve sonra tövbe ederek gidisini düzeltir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bu süreyi veya ondan bir parçayi okudugunu görmek; Allah'in rüya sahibinin tövbesini...
  2. Daha uzun pil süresi için

Daha uzun pil süresi için

Eğer bir süredir laptop kullanıyorsanız, burada yazılan tekniklerin ve püf noktalarının büyük bir kısmını büyük ihtimalle biliyorsunuzdur. Ama yine de bir göz atmakta fayda var, belki gözünüzden bir şeyler kaçıyordur… 1. Sık sık DEFRAG yapın. Sabit diskiniz ne kadar az çalışırsa pili o kadar az tüketir. Bu yüzden sabit diskinizdeki dosyaların fragmante olmasını (birkaç parçaya ayrılmasını)...
  3. eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama... "Eşim çok iyi bir insan. Ah! Şu huyu da olmasa bir melek. Amaa ! O huyu beni deli ediyor." diye sızlanır kimi eşler. Eşlerinin bütün güzel hasletlerini o tek huyun arkasına hapsederler. Beyaz sayfaya değil, üzerindeki siyah noktaya dikkat kesilirler. Dikeni görür, arasındaki gülü görmezler. Bülbülün sesine kulak tıkar, karganın "gak gak"larına...
  4. İyi bir eş

İyi bir eş

Güzel anlamlı ve bize birşeyler anlatmak isteyen hoş bir yazı daha sizlerle melişlerim.Bu güzel yazıları kim yazıyor bilmiyorum ama bir bulsam anlından öpücem.Ne kadar da güzel anlatmış.İyi bir eş...Başlığı bile içince bir çok anlam barındırıyor.Buyrun sevgili melekler bu güzel yazıyı siz de okuyun.Yazan kişi emeğine yüreğine sağlık.... Öncelikle çıkan her iki sonuç da çoğunluğun yaşam...
  5. Feth-i Mübin .. Feth Süresi Hakkında

Feth-i Mübin .. Feth Süresi Hakkında

feth süresi, hakkında, dua, anlamı, istanbulun kurtuluşu, genel bilgi burada Feth-i mübin kutlu olsun İstanbulun feth-i ile ilgili hadis feth suresi ve ..... Bismillahirrahmanirrahim حَدَّثَنَا عَبْدُ اللَّهِ بْنُ مُحَمَّدِ بْنِ أَبِي شَيْبَةَ وَسَمِعْتُهُ أَنَا مِنْ عَبْدِ اللَّهِ بْنِ مُحَمَّدِ بْنِ أَبِي شَيْبَةَ قَالَ ثَنَا زَيْدُ بْنُ الْحُبَابِ قَالَ حَدَّثَنِي الْوَلِيدُ بْنُ...

Sayfayı Paylaş