Esra Erol'un Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

esra erol hamile esra erolun bebeği erolun bebeğinin cinsiyeti erol bebeğinin çinsiyeti hamile cinsiyeti Atv ekranlarında izdivaç programı sunan Esra Erol bebeğine kavuşacağı gülerin heyecanını yaşıyor.Şu anda hamileliğin ilk aylarını yaşayan Esra Erol'un bebeğinin adı şimdiden belli oldu arkadaşlar.Buna göre dört aylık hamile sunucu Esra Erol doğacak bebeğinin ismi hakkında şunları söyledi:"Doğacak bebeğimizin ismi İdris Ali olacak. Ali eşimin, İdris de kayınpederimin ismi."

2. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

yaa bunlarda bi acayip heee yarışıyorlar birbirleriyla resmen önce evlendiler şimdide bebek yarışına girdiler yakındada ayrılırlar ikinci koca aramaya başlarlar...:D

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye

:D:D idrisssss ali mi :D:D daha güzel bi isim beklerdim esra eroldan ama yinede her iki tarafında gönlü olsun die iyi düşünülmüş :D:D allah tamamına erdirsin inşallah.

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

AYyy neee güzelllll

5. benimm ben

benimm ben Yeni Üye

sevmedim.....

6. jnevin

jnevin Hamiş Melek

aferin esraya koca tarafını tutuyoda ondan

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye

anammm çokmu aramış bu ismi yapma esra ya idris ali

8. sevgi_ciceği

sevgi_ciceği Yeni Üye

allah analı babalı büyütsün isim biraz tuhaf sanki ama o da onların secimi...

9. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye

:D hayirlisi olsun demek düser bize :D

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İdris ne ya.:))

11. sonnur aynur

sonnur aynur Forum Okuru

canım yaaaaaa

gelinliikesra çocuğun ismi benim biraz tuhafıma geldi sağlıklı olsunda ismi ne olursa olsun kimsenin lafına kanıp çocuğunun ismini değiştirme tatlı canını üzme

12. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye

komik isim haha:)

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

idris alimi :)))) fena değil

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

her iki taraf değil iki isimde erkek tarafından ama ben inanmadım bu olaya saçmalık. dedi dersiniz

15. İSİM

Esra abla sana idris ali ismini oğluna verdiğine inanamıyorum. Eğer o ismi koyarsan çook komik olur o ismim karadenizlilerde olur benim bildiğim :d

Esra Erol'un Bebeğinin İsmi Belli Oldu! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Esra erol'un yeni kanalı belli oldu

esra erolun kıyafetleri esra erol kıyafetleri erolun atv deki maaşı maaşı atv erol kıyafet sponsoru Bu programı kaldırırlar diye sevinirken şimdi kanalların hepsi evlendirme programı yapacak star,fox şimdide atv bekar kalmıcak hiç bu gidiştehahaha STAR TV'DEN MAAŞ ANLAŞMAZLIĞI NEDENİYLE AYRILAN ESRA EROL, YENİ KANALIYLA ANLAŞTI.. 130 bin TL'lik maaşının aylık 200 bin TL'ye...
  2. Esra erol anne oldu!!! Maaşallah diyelim.

esra erolun bebeği esra erol anne oldu erolun bebeğinin odası erol bebek arabası bebek arabası Esra Erol dün gece yarısı bebeğini dünyaya getirdi, anne ve bebeğin sağlık durumu iyi. Esra Erol ve eşi oğullarına İdris Ali ismini verdiler / Magazin Haberleri Ekranların sevilen yüzü Esra Erol dün gece sabırsızlık ve heyecanla beklediği bebeğini dünyaya getirdir. Esra Erol 'un bebeği dün gece...
  3. Esra Erolun Bebeğinin Resimleri ( oğlunun )

esra erolun oglu esra erolun oğlu erol un oğlu çocuğu bebeğinin resmi Esra Erol'un oğlu oldu ismini İdris Ali Koydular, Şimdi Esra Erol'un oğlunun fotoğraflarını sizlere veriyoruz meleciklerim. Allah analı babalı büyütsün diyoruz.
  4. Ebru Destan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu

ebru destan bebeği ebru destanın oğlu Geçtiğimiz yıl Survivor yarışmasından elendikten sonra süpriz yaparak nikah masasına oturan Ebru Destan, Twitter sayfasında bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğunu yazdı. Evet Ebru Destan'ın bir oğlu olacak bunu çok güzel bir dille duyurdu "ye ekşiyi, doğur erkeği" :D:D Geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde galerici Mete Okay İnan ile nikah...
  5. İmparator İbrahim Tatlısesin Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu...

İbrahim Tatlısesin Bebeğinin Cinsiyeti İbrahim Tatlıses Baba Oluyor Uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan İbrahim Tatlıses..Hızlı bir iyileşim sonucunun ardından Ayşegül Yıldız ile yıldırım gibi bir nikahla hayatını birleştiren İbo şimdilerde bir bebek bekliyor....İşte bebeğinin cinsiyeti belli olmuş bakalım Tatlısesin yeni doğacak bebeğinin cinsiyeti nedir.... Bebeğin...
  6. Sedef Avcı'nın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

sedef avcının bebeğinin cinsiyeti sedef avcı hamilemi sedef avcının bebeği Bir süre önce hayatını Kıvanç Kasabalı ile birleştiren Sedef Avcı, anne olmaya hazırlanıyor. 4,5 aylık hamile olan Sedef Avcı ve kıvanç Kasabalı çiftinin bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Bir erkek bebek bekleyen çiftin mutluluklarına diyecek yok. Biz de Melekler mekanı.Com olarak Çifte mutluluklar diliyor ve doğacak...
  7. 3. Cü Boğaziçi Köprüsünün İsmi Belli Oldu!

üçüncü boğaziçi köprüsünün adı nedir üçüncü boğaz içi köprüsünün animasyonu üçüncü boğaziçi köprüsü hakkında İstanbul da bulunan iki önemli köprüden sonra üçüncü Boğaziçi köprüsünün temelleri İstanbul'un fetih yıldönümü olan 29 Mayıs 2013 tarihin de atıldı. 3.cü Boğaziçi köprüsünün ismi ise "Yavuz Sultan Selim" oldu. Köprü ile ilgili detay bilgilerden sonr köprünün bittikten...
  8. Demet Akalın'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

demet akalın hamile, demet akalının bebeğinin cinsiyeti, demet akalının bebeği Bir süre önce hamile olduğunu açıklayan sanatçı Demet Akalın'ın nihayet bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Uzun süredir bebek özlemi çeken Demet Akalın kız bebek annesi olacak. Büyük bir heyecanla bebeğinin doğacağı zamanı bekleyen Damat Akalın kendisi gibi sanatçı olan ve geçtiğimiz günlerde karnındaki yaklaşık 2...
  9. Meryem Uzerli'nin Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

meryem uzerli, meryem uzerlinin bebeği, meryem uzerlinin kızı Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinde ayrılan ve ayrıldığı günden beri gündemden düşmeyen oyuncu Meryem Uzerli'nin bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Sürpriz hamileliğine yönelik eleştirilere rağmen bebeğini doğuracağını açıklayan Meryem Uzerli'nin ir kızı olacak. Şimdilerde Almanya'da doğayla başbaşa bir yaşam sürdüren...
  10. Bade İşçil'in Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

bade işçilin bebeğinin cinsiyeti, bade işçilin bebeği oldumu, bade işçil hamile Daha önce adı Mahsun Kırmızıgül ile anılan Bade İşçil, iş adamı Malkoç Süalp ile süpriz bir şekil de evlenmişti. Evlendikten bir süre sonra bebek beklediğini açıklayan Bade İşçil'in bebeğinin cinsiyeti de belli oldu. Bir erkek annesi sahibi olacak olan Bade İşçil'in haberinin detaylarını sizlerle paylaşıyoruz....

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. esra erol kac aylik hamile

,
  2. esra erol kaç aylık hamile cinsiyeti

,
  3. esra erolun bebegının cınsıyetı

,
  4. esra erol hamile mi kaç aylık,
  5. esra erolun 2. çocuğunun cinsiyeti ne,
  6. esra erolun üçüncü bebeğinin cinsiyeti ne,
  7. esra erol 2 bebek cinsiyeti ne,