Esra Erol'un Bebeğinin İsmi Belli Oldu! | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

Esra Erol'un Bebeğinin İsmi Belli Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    esra erol hamile esra erolun bebeği erolun bebeğinin cinsiyeti erol bebeğinin çinsiyeti hamile cinsiyeti
    Atv ekranlarında izdivaç programı sunan Esra Erol bebeğine kavuşacağı gülerin heyecanını yaşıyor.Şu anda hamileliğin ilk aylarını yaşayan Esra Erol'un bebeğinin adı şimdiden belli oldu arkadaşlar.Buna göre dört aylık hamile sunucu Esra Erol doğacak bebeğinin ismi hakkında şunları söyledi:"Doğacak bebeğimizin ismi İdris Ali olacak. Ali eşimin, İdris de kayınpederimin ismi."

[​IMG] [​IMG]

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    688
    Ödül Puanları:
    113
    yaa bunlarda bi acayip heee yarışıyorlar birbirleriyla resmen önce evlendiler şimdide bebek yarışına girdiler yakındada ayrılırlar ikinci koca aramaya başlarlar...:D

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D idrisssss ali mi :D:D daha güzel bi isim beklerdim esra eroldan ama yinede her iki tarafında gönlü olsun die iyi düşünülmüş :D:D allah tamamına erdirsin inşallah.

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

5. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    sevmedim.....

6. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aferin esraya koca tarafını tutuyoda ondan

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    anammm çokmu aramış bu ismi yapma esra ya idris ali

8. sevgi_ciceği

sevgi_ciceği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    allah analı babalı büyütsün isim biraz tuhaf sanki ama o da onların secimi...

9. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    158
    Ödül Puanları:
    63
    :D hayirlisi olsun demek düser bize :D

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

11. sonnur aynur

sonnur aynur Forum Okuru

canım yaaaaaa

gelinliikesra çocuğun ismi benim biraz tuhafıma geldi sağlıklı olsunda ismi ne olursa olsun kimsenin lafına kanıp çocuğunun ismini değiştirme tatlı canını üzme

12. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    komik isim haha:)

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

idris alimi :)))) fena değil

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

her iki taraf değil iki isimde erkek tarafından ama ben inanmadım bu olaya saçmalık. dedi dersiniz

15. İSİM

Esra abla sana idris ali ismini oğluna verdiğine inanamıyorum. Eğer o ismi koyarsan çook komik olur o ismim karadenizlilerde olur benim bildiğim :d

Esra Erol'un Bebeğinin İsmi Belli Oldu! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Esra erol'un yeni kanalı belli oldu

esra erolun kıyafetleri esra erol kıyafetleri erolun atv deki maaşı maaşı atv erol kıyafet sponsoru Bu programı kaldırırlar diye sevinirken şimdi kanalların hepsi evlendirme programı yapacak star,fox şimdide atv bekar kalmıcak hiç bu gidiştehahaha STAR TV'DEN MAAŞ ANLAŞMAZLIĞI NEDENİYLE AYRILAN ESRA EROL, YENİ KANALIYLA ANLAŞTI.. 130 bin TL'lik maaşının aylık 200 bin TL'ye...
  2. Esra Erol'un düğün resimleri

esra erolun düğün fotoğrafları esra erol düğün fotoları erolun düğünü erol fotoğrafları 2 temmuz'da Nişanlısı Ali Özbir ile canlı yayında evlenen Esra Erol geçen akşam birçok ünlünün katıldığı ikinci bir törenle çifte düğün yapmış oldu.Esra Erol'un düğününden resimleri sizlerle paylaşıyorum
  3. Esra Erol'un gelinliği

esra erolun gelinliği esra erol gelinlik erolun gelinligi gelinlik modeli erol gelinliği Birçok çifti programında evlendiren Esra Erol'da artık evliler kervanına katıldı.2 temmuzda canlı yayında geçen akşamda dostlarıyla çifte düğün yapan çifte öncelikle bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Esra gelinlik olarak bu senenin modasına uyarak etek kısmı fırfırlı modeli tercih etmiş üst taraf ise...
  4. 3. Cü Boğaziçi Köprüsünün İsmi Belli Oldu!

üçüncü boğaziçi köprüsünün adı nedir üçüncü boğaz içi köprüsünün animasyonu üçüncü boğaziçi köprüsü hakkında İstanbul da bulunan iki önemli köprüden sonra üçüncü Boğaziçi köprüsünün temelleri İstanbul'un fetih yıldönümü olan 29 Mayıs 2013 tarihin de atıldı. 3.cü Boğaziçi köprüsünün ismi ise "Yavuz Sultan Selim" oldu. Köprü ile ilgili detay bilgilerden sonr köprünün bittikten...
  5. Esra Erol'un Kıyafeti!

esra erolun kıafeti, esra erol, esra erol haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Esra Erol'da Evlen Benimle programıyla ekranlarda yer alan Esra Erol, programına Hababam Sınıfı oyuncularını konuk etmişti. Efsane film Hababam Sınıfı’nın hayattaki oyuncularının kopnuk olduğu "Esra Erol’la Evlen Benimle" programında Esra Erol bir hoşluk yaptı ve liseli kızlar gibi giyindi....

Sayfayı Paylaş