gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Esra Kızıldoğan Uygur kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

esra kızıldoğan uygur kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edieln herşey burda arkadaşlar. [​IMG]

"Beyaz Gelincik" dizisi ile şöhreti yakalayan Esra Kızıldoğan Uygur hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler.

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdi.
    Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı.

Rol aldığı oyunlar:

"Jeanne d'Arc'ın öteki ölümü" - oyun atölyesi (2006)
    "Othello" - oyun atölyesi (2004) Sadri Alışık Tiyatro Ödülleri, en iyi yardımcı kadın oyuncu
    "Aşk Çemberi" - Kent Oyunculari (2003)
    "Çözüm" - Kent Oyunculari (2001)
    "Nükte" - Kent Oyunculari (1999)

Rol aldığı sinema filmleri:

"Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü" (2006)

Rol aldığı televizyon dizileri:

"Beyaz Gelincik" (2005)
    "Kadir Şinas" (2004)

Esra Kızıldoğan Uygur kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra Erol'un kına gecesi

Esra Erol'un kına gecesi

esra erolun kına gecesi ünlülerin kına geceleri Esra Erol'un kına gecesi çok renkli görüntülere şahit oldu.Kına gecesinde bindallı giyen ellerine kına yakılan Esra Erol'un kına gecesinden seçmiş olduğum resimleri sizlerle paylaşıyorum. Darısı bekarların başına olsun diyerekten Meleklermekanı.com olarak Esra'ya ömür boyu mutluluklar diliyoruz:)
  2. Esra Erol kimdir

Esra Erol kimdir

esra erol kimdir esra erol kimdir, biyografi, hamile, hayatı, kısaca hayatı, resimleri, hakkında bilgiler, reklam filmleri, oyunculuk deneyimi, filmleri, Günümüzün en popiler sunucularından olan Esra Erol, hamileliğine rağmen her gün hayranlarını ekran başına kitliyor. Sevgili Melek'ler, Esra Erol'u kendi ağzından dinlemeye ne dersiniz :) Buyrun:) Kendi sözleriyle Esra Erol 12 mayıs...
  3. Esra Balamir Kimdir

Esra Balamir Kimdir

Esra Balamir Kimdir biyografisi hayatı hakkında bilgiler arıyorum sizin sitenizden bakamadım varsa link atın bana
  4. Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir?

Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir?

Bu konu; Doksanlar Dizisi Esra Dermancıoğlu Kimdir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Doksanlar dizisi çok yakınlarda atv ekranlarında yer alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerden biri de Fatmagülün Suçu Ne dizisindeki yenge rolüyle dikkat çeken Esra Dermancıoğlu .. 1968 Doğumludur. Daha önce 3-4 dizide oynamışlığı vardir fakat ismini Fatma Gülün Şuçu Ne?...
  5. Nejat Uygur Kimdir? Hayatı Hakkında Bilgiler

Nejat Uygur Kimdir? Hayatı Hakkında Bilgiler

nejat uygur, nejat uygur kimdir, nejat uygur hayatı Sevgili melekler, tiyatro, sinema ve dizi dünyasının usta isimlerinden emektar Nejat Uygur kimdir, hayatı nasıl eçimiştir, merak edenler için tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.... Öğretmen bir annenin ve subay bir babanın üç çocuğundan ortancası olan Uygur, Kilisli sanatçı İsmail Dümbüllü tarafından keşfedilmiş ve meşhur...

Sayfayı Paylaş