gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Etkin_ Küstürdün Beni

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

resimlere baktım hiç konusmuyor içmeden sarhoşum gecem olmuyor küllendi yatagım beni soruyor
    saramadım ben seni neler oluyor...

küstürdün zalim felek beni küstürdün
    aldın yarim elimden çaldın götürdün
    gözümde ne varsa sildin süpürdün
    hayata doymadan küstürdün beni...

ecel geldi kapımıza cama vuruyor
    ne beni ne sevgini hiç tanımıyor
    askın bitti veda geldi canlar ölüyor
    doyamadım ben sana neler oluyor...

aldın yari elımden çaldın götürdün
    hayata doymadan küstürdün beni...

akan göz yaslarıma seni kattım hos koksun diye dalımda diken gıbi battın yuregıme ama ne bır damla kanım aktı nede canım acıdı ama yuregım kın nefret kan kustu be gulum kan kustu açan gullerıne degıl ucup gıden kokularına lanet olsun lanet olsun. nedır ulan nedır senın ask dedıgın serefi illetin adı nedır ask dedın sana kalbımı verdım sevda dedın yuregımı verdım yetmedi yetmedi yetmedi can deseydın onuda alırdın benden gözümü bile kırpmazdım lanet olsun lanet olsun.........

aldın yari elımden çaldın götürdün
    hayata doymadan küstürdün beni..

Etkin_ Küstürdün Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etkin_ Sevmemişsin

Etkin_ Sevmemişsin

Şiirler yazmıştım senin adına Besteler yapmıştım sevgim uğruna Oysa ki yalanmış hepsi dolanmış Hiç sevmemiş beni beni hiç sevmemişsin Seni sevdim seni sevdim hemde çok sevdim Sevgi nedir bilmezsin sevda nedir bilmezsin Çünkü sen hiç sevmemişsin �Çok sevmiştim ben seni sana resmen tapmıştım Daha ne diyeyim sana söyle ne diyeyim Oysaki ne hayaller kurmuştuk ikimiz için gelecek için O boş...
  2. Etkin_ Hoşçakal

Etkin_ Hoşçakal

Artık elimi bırak herşey tadında kalsın yıkılmasın.. hiçbirşey sorma bana gözlerinden yaş akmasın yaşlar akmasın.. Hoşçakal sevgilim, hoşçakal birtanem seni çok seviyorum hoşçakal hoşçakal.. Artık gidiyorum ağlamanın faydası yok inan yok yok.. Arkana bakma sakın unut beni gidiyorum bu defa dönüş yok.. Hoşçakal sevgilim, hoşçakal birtanem seni çok seviyorum hoşçakal hoşçakal.. Ne gecem ne...
  3. Etkin_ Herşeyimsin

Etkin_ Herşeyimsin

Yine Yagmur Yagiyor, GözLerim hep yoLunda. Yine Yagmur Yagiyor, GözLerim hep yoLunda. GeLirsin diye bekLer, Su kirik kaLbim Seni. Neden gittin SevgiLim. Ben Sensiz ne yaparim, kimi sever yanarim. Sen benim herseyimsin. GeLirsin diye bekLer, Su kirik kaLbim Seni. Neden gittin SevgiLim. Ben Sensiz ne yaparim, kimi sever yanarim. Sen benim herseyimsin Sen Benim Baharimsin, Sen benim yazim kisim....
  4. Etkin_ Bendeki Bu Aşkı Hevesmi Sandın

Etkin_ Bendeki Bu Aşkı Hevesmi Sandın

Yıllarca bekledim Sen sev diye Aşkıma karsılık Verirsin diye Yollara bakıp Her gün ümitle Belki bir gün bana Dönersin diye Bendeki bu aşkı Hevesmi sandın Üç bes gun sonra Bitermi sandın Böyle bir sevdayı Sen kımde gördun Ne leyla ne mecnun Boyle sevmedı
  5. Etkin_ Anam

Etkin_ Anam

UzakLardan Sana, Bir Mektup Yazdim. UzakLardan Sana, Bir Mektup Yazdim. BeLki biLemezsin Ana, O Mektupda Cok agLadim. BeLki biLemezsin Ana, O Mektupda Cok agLadim. Anam Anam Garip Anam. Derdim Cokdur, haLim yaman. Gurbet Hasret, yakar Beni. Inanmazdim Buna Anam... Anam Anam Garip Anam. Derdim Cokdur, haLim yaman. Gurbet Hasret, yakar Beni. Inanmazdim Buna Anam... Bu Mektupda Sana, Bir...

Sayfayı Paylaş