gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

"Evcil Bir Hayvan Edinmek İstiyorum" Diyorsanız Bir Bakın!

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

hayvan edinmek istiyorum ücretsiz hayvan edinme edinme evcil yuva arayan köpekler ücretsiz 2011 [​IMG]

Hayvansever Gazetesi - Anasayfa

Yukarıdaki link tam bir hayvansever sitesine ait.Yuva arayan kediler,köpekler,hayvanlarını kaybeden insanların vrdiği ilanlar,hayvanlar alemindeki gelişmeler,hayvanların bakımı için gerekenler v.s. bi sürü şey bulabilirsiniz bu sitede.

Duyarlı meleklerim burada işlenen konulara da duyarsız kalmayın ne olur.Elinizden geleni yapacağınıza ben canı gönülden inanıyorum.

"Evcil Bir Hayvan Edinmek İstiyorum" Diyorsanız Bir Bakın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karışığım diyorsan bak bence

karışığım diyorsan bak bence

karışığım (u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u) * Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR! * Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim. * Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin. Hayaller hep yalan -olur, hayalde degil canimdasin. * Yildizlar...
  2. " Bak " diyorum, " Herşey senin yüzünden(!)

" Bak " diyorum, " Herşey senin yüzünden(!)

Yine yaş var gözLerimde.. Yine geçtim aynanın karşısına ve yine nefretLe bakıyorum yüzüme ! eLLerim titriyor,yüreğim çok acıyor.. " Bak " diyorum, " Herşey senin yüzünden(!) " Sonra ağLamaya başLıyorum,neye ağLadığımı biLmeden.. Beni kim bu haLe getirdi,ben nasıL bu haLe geLdim biLmiyorum.. AsLında bu araLar hiçbirşeyi biLmiyorum ki.. Ben kimim , ben nerdeyim ?? Bu sorunun...
  3. Muhteşem Bir Cildim Olsun Diyorsanız!

Muhteşem Bir Cildim Olsun Diyorsanız!

Muhteşem Bir Cildim Olsun Diyorsanız!Cildimiz yediklerimizin aynasıdır… Şimdi saçlarınıza, tırnaklarınıza ve cildinize bakın ve ne olduğunuzu söyleyin. Bir abur cubur dolabı mısınız yoksa gerçek bir beslenme uzmanı mı? Cevap olumsuzsa aşağıdaki ipuçlarından yararlanın… * Avokado: Bu meyvenin içeriğinde bulunan ve cildinizle dost olan tekli doymamış yağdan korkmanıza gerek yok. Ayrıca...

Sayfayı Paylaş