gebe
  1. Thoth

Thoth Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evde bulabileceğiniz malzemelerle hızlı saç uzatma formülü

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Thoth tarafından paylaşıldı.

evdeki malzemelerle saç uzatma saç uzatma evde evde kolay formülleri Malzemeler: -2 adet orta boy havuç
    -1 yumurta
    -2 Su bardağı su
    Yemek tarifi gibi görünebilir ancak benim işime yaradı.
    Öncelikle havuçları rendeleyip 1 bardak su ile küçük bi tencereye boşaltıyoruz.İyice kaynayınca ateşten alıp suyunu süzüyoruz.Elde ettiğimiz suyun içine yumurta ilave ediyoruz ancak bunun için kaynamış suyun soğumasını beklemeniz gerekecek aksi takdirde yumurta haşlanabilir :)
    Bu formülü ben denedim ve sonuç aldım,zaten malzemeler doğal olduğundan denemekten zarar gelmez tavsiye ederim ;)

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Gerçekten işe yaradıysa denemk isterim ne kadar sürede ne kadar uzadı saçın bilgi verrmisin :)

3. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hıım senin yaradıysa belki bizdede yarar ama sanmıyorum vallaha saçlarını kestirrenler kestirirken düşünmüyorsonrada uzatmaya çalışıyor:=)

4. hexe<3

hexe<3 Forum Okuru

uff

ya ben sacimi duzlestiriyxorum ve tabiki buda kiriklara neden oluo yardimci olun kiriklar uzerine___:(

5. emyy

emyy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanmıştımm 2 hafta boyunca işe yaradı gerçekten... Daha devam edicektim ama tembellik çöktüü bıraktımm :)) Ben saçımınn uzaması pasınaa hergünn bıkmadan yaparım diyenlerr denesin bencee işe yarıyo çünküü ;)

6. denissssssssss

denissssssssss Forum Okuru

bu formülü deniycem saçlarımın uzamasını çok istiorm çünkü.. teşkkürler)::)):

7. denizz17

denizz17 Forum Okuru

Uygulaması hakkında bilgi verirmisiniiz :) ?

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bilgi için teşekkürler

gerçekten etkili bir formül ise işe yarıyorsa ne mutlu bana kolay malzemeler ile güzel bir formül site güzel saolun eğer etkili olursa yeniden mesaj yazarım ve tavsiye ederim

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yaa benim saçım çok kabarıyo bişi önerir misiniz

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

braun fonu kullan ionlu.saclarini yakmaz

11. asi yakamoz

asi yakamoz Forum Okuru

saçlarınızın uzaması için B12 ampul kullanın arkadaşlar oda çok iyi uzatıo:}

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

valla böle şeylerle uğraşmayın hem saçınız kırılıyo hem kokuyo bir çok şey udydum ama işin dha kolayı gdin aktardan badem yağı alın banyodan sonra nemli sça sürün sçı o uzatıoyo ama bn yeni denicem bu arda badem yağını kirpiklerede süreblrsiniz sonra yıkayın kirpikleride uzatıyo çnkü bn çok maskara dendim pahalı ama yinede kirpiklerim dökülüyodu bdem yağı çok işe yarıyo :)) ;)))

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bu karışım soğuduktan sonra yumurta kırıp karıştırıp saçadöküp yıkıyomuyuz ? bilgi verin lütfen :)

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ne kadar beklememiz gerekiyo

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yumurtayı içine mi koyuyoruz yoksa kırıyomuyuz

Evde bulabileceğiniz malzemelerle hızlı saç uzatma formülü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. daha hızlı saç uzatmanın yolları!

daha hızlı saç uzatmanın yolları!

saç uzatma yolları saç uzatmanın yolları saçı uzatmanın sac uzatmanin yollari hızlı Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren organlarımızdır. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç yapımını hızlandıracak bir çözüm henüz bilinmemektedir. Bazı ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi faktörlere bağlı olarak saç...
  2. Saç İçin Hızlı Uzatma Maskeleri

Saç İçin Hızlı Uzatma Maskeleri

saç uzaması için havuç maskesi saç canlandırma maskesi Saçınız kısa ise saçınızı her gün düzenli olarak ılık su ile yıkamak işinizi kolaylaştıracaktır. Bunun yanında saf zeytinyağını saçınıza maske olarak sürüp beklemek, durulama sularında sirke ile saçı durulamak, ısırgan yağını badem yağıyla karıştırıp şampuana katarak saçı öyle yıkamak, doğal saç bakım yağları kullanmak da yine saçınızın...
  3. Saç Uzatmak İsteyenlere Hızlı Saç Uzatma Kürleri

Saç Uzatmak İsteyenlere Hızlı Saç Uzatma Kürleri

hızlı saç uzatma formülleri hızlı saç uzatma kürleri Uzun saçlar kadınların büyük çoğunluğu tarafından beğenilir melekler :) Öyle ki kuaföre gitmek kimisine göre çok risklidir. Çünkü kuaföre gidip uçlarından aldırmak istediklerini söylediklerinde en az bir karış saçlarının gittiğinden dert yanarlar :) Tabi sonradan da bu saçı uzatmanın telaşı başlar. Biz de bu yazımızda hızlı saç uzatma...
  4. Sinemaki Kürü İle Hızlı Saç Uzatma

Sinemaki Kürü İle Hızlı Saç Uzatma

hızlı saç uzatma maskesi bitkisel saç uzatma kısa sürede saç uzatma Saçlarınızı kısa sürede hızlı bir şekil de uzatmak için tamamen bitkisel yöntem arayanlara özel sinemaki kürü ile hazırlanan ve saçlarınızı hızla uzatan formülle birlikte malzemeleri sizler için paylaşıyoruz. SİNAMEKİ KÜRÜ: 1 tutam sinameki 1 çay bardağı suda kaynatılacak. 5-10 dakika demlenecek. Süzülüp...
  5. Hızlı Saç Uzatma Kürü

Hızlı Saç Uzatma Kürü

hızlı saç uzatma,saçlr en hızlı nasıl uzar,hızlı saç uzatma kürü,en iyi saç uzatma kürü,en etkili saç uzatma yolları, Saçlarını uzatmak isteyen bayanlar, bitkisel bazı kürler sayesinde saçlarını uzatıyorlar. Normal vede sağlıklı bir saç ayda 2-2,5 cm uzayabiliyor. Bu kürler sayesinde bu uzama hızında artış gözlemlemeniz mümkündür. Saç Uzatan Kür Lavanta Kürü Lavanta kürü hazırlamak için...

Sayfayı Paylaş