Evde bulabileceğiniz malzemelerle hızlı saç uzatma formülü

Thoth

Yeni Üye
Üye
Evde bulabileceğiniz malzemelerle hızlı saç uzatma formülü
evdeki malzemelerle saç uzatma saç uzatma evde evde kolay formülleri
Malzemeler:
-2 adet orta boy havuç
-1 yumurta
-2 Su bardağı su
Yemek tarifi gibi görünebilir ancak benim işime yaradı.
Öncelikle havuçları rendeleyip 1 bardak su ile küçük bi tencereye boşaltıyoruz.İyice kaynayınca ateşten alıp suyunu süzüyoruz.Elde ettiğimiz suyun içine yumurta ilave ediyoruz ancak bunun için kaynamış suyun soğumasını beklemeniz gerekecek aksi takdirde yumurta haşlanabilir :)
Bu formülü ben denedim ve sonuç aldım,zaten malzemeler doğal olduğundan denemekten zarar gelmez tavsiye ederim ;)

hıım senin yaradıysa belki bizdede yarar ama sanmıyorum vallaha saçlarını kestirrenler kestirirken düşünmüyorsonrada uzatmaya çalışıyor:=)

uff

ya ben sacimi duzlestiriyxorum ve tabiki buda kiriklara neden oluo yardimci olun kiriklar uzerine___:(

ben kullanmıştımm 2 hafta boyunca işe yaradı gerçekten... Daha devam edicektim ama tembellik çöktüü bıraktımm :)) Ben saçımınn uzaması pasınaa hergünn bıkmadan yaparım diyenlerr denesin bencee işe yarıyo çünküü ;)

bu formülü deniycem saçlarımın uzamasını çok istiorm çünkü.. teşkkürler)::)):

bilgi için teşekkürler

gerçekten etkili bir formül ise işe yarıyorsa ne mutlu bana kolay malzemeler ile güzel bir formül site güzel saolun eğer etkili olursa yeniden mesaj yazarım ve tavsiye ederim

Geri