gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Evdeki saksı çiçeğinin resmini çek

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Sevgili arkadaşlar, Çiçekleri çok seven biri olarak öncelikle şunu söyleyim,çiçek yetiştien insanlar hayata daha pozitif bakıyorlar.Bu topikte evde yetişdirdiğimiz bitkileri paylaşalım mı?Önce ben ekleyim.Sizlerin çiçeklerini de bekliyorum. Bu gardenyam[​IMG]
    Bu mor menekşem[​IMG]
    pembiş menekşem[​IMG]

Arapsaçım[​IMG]

Etobur venüs çiçeğim[​IMG][​IMG]

Kızlar katılım olursa daha eklerim.Hadi sıra sizlerde...

2. berennaz

berennaz Forum Okuru

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bide kılıç çiçeğim var oda susuzluga cok dayanıklı oldugundan besliyorum :D en kısa zamanda resmi eklencektir..

Evdeki saksı çiçeğinin resmini çek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yanlış çiçek yanlış saksı

yanlış çiçek yanlış saksı

yanlış ÇİÇEK yanlış SAKSI... Boş bir fanusta geçti ömrüm. Etrafımı saran yalancı hava kabarcıklarına kanıp yıldız diye süsledim düşlerimi. Kısa aralıklarla zaman beni ben zamanı aldattım. Her yanımda kapalı kapılar ! umutlarıma örtülen. Şimdi bir ince köprüdeyim, dengemi sana olan tutkumla sağlıyorum. Ayaklarımda dermansızlığın hırıltılı korkusu, geçsem diyorum / ah bir geçsem ! geriye...
  2. Monitöre bak resmini çek...

Monitöre bak resmini çek...

Burdan:D Kırmızı düğmeye basın fotoğrafınızı çekin bakalım nasıl çıkacaksınız:D
  3. saksı çiçek resimleri

saksı çiçek resimleri

saksı çiçeklerinin isimleri saksı çiçekleri isimleri çiçekleri çeşitleri çiçek çeşitleri çiçek
  4. Saksı çiçeklerinin bakımı

Saksı çiçeklerinin bakımı

saksı çiçeklerinin bakımı çiçeklere vitamin ithal begonya Antrelerde, pencere önlerinde ve sehpa üzerlerinde eşsiz güzelliğe sahip olan saksı çiçeklerinin ve saksı bitkilerinin bakımı hakkında ne kadar bilgiye sahip siniz bilmiyoruz ama, bilgilerinizi hem tazelemek hemde bilmediklerinizi, bildirmek için, sizlere saksı çiçekleri hakkında a'dan z'ye bilgiler sunmak istiyoruz... 1. Saksı...
  5. Kolaylıkla Evde Yapabileceğiniz Çiçekleriniz İçin Saksı Modelleri...

Kolaylıkla Evde Yapabileceğiniz Çiçekleriniz İçin Saksı Modelleri...

Evde Yapabileceğiniz Saksı Modelleri Değişik Saksı Modelleri Kolaylıkla yapabileceğiniz illginç saksılar...Evinizi, bahçenizi süslemek için değişik saksılar yapmaya ne dersiniz? Örgü, boyama, yapıştırma... Aklınıza gelen her teknikle değişik ve farklı saksılar tasarlayabilirsiniz. Kolaylıkla yapabileceğiniz bu saksılarla mekanlarınıza renk, hayat ve enerji katarken bir şeyler ortaya...

Sayfayı Paylaş