gebe
  1. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63

Evden çıkarken en sık unuttuğumuz şey

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ARZUZU tarafından paylaşıldı.

Melekleer bazılırımız unutkanlıkta sınır tanımaz bazılarımızda unutkanlık yok denecek kadar azdır. Evden çıkarken hep bir telaşlı çıkarız son anda aklımıza gelir yada gelmez bile mesela cep tel. özellikle anahtar kapının üztünde unutma......cüzdan,para,açık ışık,musluk,tv....... Bunları çoğaltabiliriz benım son zamanlarda yaptığım şey ütüyü fişte unutmak....birgün eve döndüğümde evimi yanıp kül olmuş görmessem iyidir.........

CeMoŞ ve TİTAN bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Telefonumun şarzını çok unuturum:D:D

ARZUZU bunu beğendi.
  3. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    43
    banyonun lambasını acık unuturum:D

ARZUZU bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    çok kafam dalgınsa anahtarımı unuturum :) ama genel olarak telefonum evde kalır kocamada sölemeyi unuturum hahaha akşam eve gelince biraz kızar :D 4yıl olacak mayısta ve ben hala bişey yaparken kocama haber vermeyı alışkanlık haline getiremedım hahaha

ARZUZU bunu beğendi.
  5. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

ben bir yere giderken 10 kere geri dönerim kontrole 1,5 yıllık evliyim bir kere eşimle film almaya diye çıkmıştık kapıyı dan diye çekmiştim anahtarı kapıda unutmuşum ve dışarda kalmıştık :))))) çilingir çağırıp açtırdık bunun dışında bir unutkanlığım olmadı aman olmasın zaten şehirdışına gidiyorsak illa aklıma takılır yoldan geri döneriz genelde elektrikli su ısıtıcımı fişte unuttuğumu düşünürüm ama çekmiş olduğumu görürüm :))))

ARZUZU bunu beğendi.
  6. sahile uzan

sahile uzan Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3.582
    Ödül Puanları:
    113
    kocam erken çıakrsa evden kendimi unutmadan çıkıyorum ama birlikte çıkarsak unutmuyorum

benim geç çıktığım vakit yüüzklerimi çıkartırsam o akşam yüzüğümü unuturum vede merdivenlerde elimdeyse telefon telefonum kalır

ARZUZU bunu beğendi.
  7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben çük şükür hiçbirşeyimi unutmam ama benim de takıntım hep birşeyler unuttuğum :D:D Ütü yapmadığımı bildiğim halde acaba ütü fişte olabilirmi diye paranoya yaparım kendime :D:D Bir kere Ayvalık'a gitmek üzere yola çıktık, biz İstanbul Avrupa yakasında oturuyoruz. Eminim herşeyi kontrol ettim. Köprüyü geçtik aklıma takıldı acaba ütü fişte olabilirmi diye, 1 saat yol gitmişiz gece zaten, eşime dedim, dedi ki burdan hayatta geri dönmem birşey olursa arar biri zaten :D:D Ve o şekilde gittik. Ayvalıkta 3 gün kaldı o geri döndü, biz kaldık. O 3 günü nasıl geçirdim bilmiyorum. Gidince aradı birşey yok rahat ol dedi hahaha

ÖzGüL ve ARZUZU bunu beğendi.
  8. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    MEĞER MELEKLERIMIZ NEDE UNUTKANMIŞŞ tİTOŞUM HARİÇÇ BAKALIM DHAA NELER CIKCAKK AMA BENIM GIBI UTUYUU FİŞTE UNUTAN YOKTUR SANIRIM............HAHAHA

9. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ben pek bişey unutmam çok nadiren telefonu unuttuğum olur ama toplasam 3 defa unutmuşumdur :D:D

ARZUZU bunu beğendi.
  10. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    titan ev yerinde hala problem yok hahaha o her kadında var yaa :)

TİTAN ve ARZUZU bunu beğendi.
  11. LOLİPOP*

LOLİPOP* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    anahtar , yüzük, telefon v.b. aceleyse kafam dalgınsa unuturum ama nadirdir...:)

ARZUZU bunu beğendi.
  12. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :puha::puha:

Evden çıkarken en sık unuttuğumuz şey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evinizde yangın çıkarsa...

Evinizde yangın çıkarsa...

Evinizde yangın çıkarsa... Evde yangının nasıl başladığını anlayamazsınız bile. Aniden başlar ve çok hızlı gelişir. Korkunç bir trajedi yaşamamak için yapacağınız tek şey önlem almaktır, aksi halde yangın başladıktan sonra buna fırsat bulamazsınız. Evdekilere yangın ihbar numarasını (110) nasıl çevireceklerini öğretin. Mümkünse, evinizdeki her odadan nasıl çıkılacağını tespit edin....
  2. en çok ve en az unuttuklarımız :)))

en çok ve en az unuttuklarımız :)))

EN ÇOK UNUTTUKLARIMIZ 1. Adlar 2. Rakamlar ve tarihler 3. İstenmeyen şeyler 4. Zor öğrenilmiş, tam olarak kavranmamış konular 5. İnançlarımıza ve ön yargılarımıza ters düşen şeyler 6. Kısa sürede ve zorla öğrenmek zorunda kaldıklarımız 7. Başarısızlıklarımız 8. Öğrenmeye çalışmadan, rastgele edindiğimiz bilgiler 9. Öğrendikten sonra üzerinde yeterince düşünmediğimiz konular 10....
  3. evden çıkarken yapmayı unuttuğunuz bir şey ?

evden çıkarken yapmayı unuttuğunuz bir şey ?

cevaplarınızı bekliyorum muju :D
  4. en sık gelin ayakkabıları

en sık gelin ayakkabıları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Evdeki oyuncakları sık sık temizleyin

Evdeki oyuncakları sık sık temizleyin

Çocuklarımıza sıkça oyuncak alırız. Peki onların hijyenine dikkat ediyor muyuz? Sakarya Vatan Hastanesi Başhekimi Dursun Bostancı, çocukların yerde oynadıkları oyuncakların deterjanlı sıcak suyla yıkanarak temizlenmesinin sağlık açısından çok önemli olduğunu söyledi. Çocukların gelişiminde önemli rol oynayan oyuncakların seçiminin özenle yapılması gerektiğini ifade eden Bostancı, kolay...

Sayfayı Paylaş