gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Evim.net iletişim Bilgileri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

evim.net, nedir, üyelik, iletişim bilgileri, nasıl üye olunur, ile ilgili bilgiler burada melekler

Dünyanın ve Türkiye'nin en seçkin ev dekorasyon markalarının ürünlerine %70'e varan indirimlerle sahip olmak evim.net ' e üye olmaktan geçiyor melekler :)

Evim.net,ev dekorasyonu ve ev yaşamına yönelik ürünler sunuyor. Dikey bir alışveriş sitesi olmasının pozitif etkisi yanında, daha ziyade kadınlara hitap ediyor olması da potansiyel müşterilerin ilgisini çekmesi adına yeterli görünüyor.

Üstelik yeni kayıt olan kullanıcılara Evim.net’in 10 TL hediyesi olduğunu da paylaşmadan geçmeyelim melekler :)

Eğer Üye olmak istiyorsanız TIKLAYIN..

2. Safi

Safi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burdan alışveriş yapacakların dikkatine!!! Bilgilendirme tüketicilerin bilinçlenmesi adına bu mesajı burda paylaşmak isityorum Burdan bir ütü mAsası aldım,tam 1 aydır hala teslim edilmedi.
    Hala da tedarik aşamasında.
    Hep klasik cümlelerle ertelediler.Hep tedarikçi firmadan kaynaklandığını söylediler.
    En Tedarikçi firmayı aradım hiç alakaları yokmuş istediğiniz kadar ürün var diyor.
    Sonra şikayetlere baktım,teslim edilemyen sparişlerin haddi hesabı yok.
    İndirimleri falan da hikaye,bildiğimiz standart fiyata satıyorlar.
    Yüzlerce insandan para toplayıp,1 ay üstüne yapıp sonrada sparişi iptal ediyorlar.

Evim.net iletişim Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Limango Kids İletişim Bilgileri

Limango Kids İletişim Bilgileri

limango iletişim limango kids, iletişim, üyelik, sayfası, nasıl üye olunur, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Limango, seçkin markaları avantajlı fiyatlar ile yalnızca üyelerine sunan, kapalı devre alışveriş sistemidir. Limango Kids ise çocuk kıyafetlerinden ,aksesuarlarına ,çocuk koızmetiklerinden oto koltukklarına kadar geniş bir yelpazede hizmet verir. Bu sisteme...
  2. Ankara Biolifeclinic iletişim bilgileri

Ankara Biolifeclinic iletişim bilgileri

Ankara Biolifeclinic hastane randevu iptal Ankara Biolifeclinic iletişim bilgileri Ankara Biolifeclinic irtibat bilgileri Ankara Biolifeclinic online randevu almak Ankara Biolifeclinic randevu alma Ankara Biolifeclinic randevu iptal etme Ankara Biolifeclinic telefon numarası Ankara Biolifeclinic ulaşım bilgileri hastane randevu alma Ankara Biolifeclinic hakkında bilgiler burada arkadaşlar....
  3. Mediza Hastanesi iletişim bilgileri

Mediza Hastanesi iletişim bilgileri

Ağrı Mediza Hastanesi randevu iptal Ağrı Mediza Hastanesi iletişim bilgileri Ağrı Mediza Hastanesi irtibat bilgileri Ağrı Mediza Hastanesi online randevu almak Ağrı Mediza Hastanesi randevu alma Ağrı Mediza Hastanesi randevu iptal etme Ağrı Mediza Hastanesi telefon numarası Ağrı Mediza Hastanesi ulaşım bilgileri Ağrı Mediza Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili...
  4. 2012 PMYO İletişim Bilgileri

2012 PMYO İletişim Bilgileri

Kızlar selam öncelikle 2012 PMYO İletişim Bilgileri hakkında bilgi istiyorum
  5. Levent Hastanesi iletişim bilgileri

Levent Hastanesi iletişim bilgileri

Levent Hastanesi Nerede levent hastanesi iletişim Levent Hastanesi Nerede diyen tüm misafirlerimiz ve siz sevgili melek'lerimiz için bu yazımızda Levent Hastanesi iletişim bilgilerine yer veriyor ve Levent Hastanesi randevu almak işlemi için telefon numaraları sunuyoruz. Levent hastahanesi iletişim:Eski Büyükdere Cad. No:35 4.Levent 80650 İstanbul tel:0212 270 00 22

Sayfayı Paylaş