Evimister. com'da Satılan Novasolo Mobilyalar İle Evinizde Country Rüzgarı Esecek

tesadüf

Yeni Üye
Üye
Evimister. com'da Satılan Novasolo Mobilyalar İle Evinizde Country Rüzgarı Esecek
novosola mobilyaları
Country mobilyalar

Bir gün kocaman bahçeli, doğayla iç içe, mis gibi bir hava soluduğumuz bir kır evimiz olursa counrty tarzı ile dekore edeceğim. Ortada ev yok hatta fikri bile gündemde değil ama ben kafamda kır evimizi dekore ettim bile:) Novasolo ürünleri tam isteğim country tarzı evi kafamda dekore etmem için bana çok yardımcı oldu. Bu hasır sepetli mobilyalara bayıldım. Mutfağa, çocuk odasına, yatak odasına çok yakışırlar gerçekten. Eğer siz de benim gibi novasolo mobilyalarını beğendiyseniz evimister sitesinden koleksiyonun tamamına ulaşabilir, dilerseniz satın alabilirsiniz. Eğer kredi kartı kullanmıyorsanız sorun değil, kapıda ödeme seçeneği mevcut. Ayrıca 75 tl ve üzeri alışverişlerde kargo bedava. Taksitli alışverişi tercih ederseniz evimister.com'da çeşitli kredi kartları için çeşitli taksit seçenekleri de mevcut. Yani eğer evinizde counrty rüzgarı estirmek istiyorsanız, şimdi tam sırası...

116.JPG-1bd.jpg

117.JPG-16b.jpg

118.JPG-231.jpg

119.JPG-143.jpg

120.JPG-20a.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri