gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Eviniz için sarı ışıkmı? beyaz ışıkmı?

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

sarı ışık mı beyaz ışık mı beyaz sarı Arkadaşlar aydınlatmada nelere dikkat ediyorsunuz? Tercihiniz ne yönde merak ediyorumm..
    Tasarruflu lambalar çıktı. Evde bu yönde bir değişiklik yapacağım.. Yatak odası dışında evde beyaz ışık kullanmak istiyorum ama fikirlerinize ihtiyacım var..

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Biz evde beyaz ışık kullanmayı tercih edenlerdeniz beyaz ışıklarda çok tasarruflu lambalar var onları tercih ediyoruz daha aydınlık gösteriyor evin içini buda tabi olumlu olan yanı=)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sarı ısık daha hoş duruyor beyaz ıskta yazları sinek vs daha cok toplanıyor diye biliyorum o yuzden :D

4. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

biz ikincisinden aldık hatta garantili nasıl olur demeyin:D1 yıl garantisi var kırılmadıkça

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    sarı hem çok göz yoruyor hemde ekonomik değil...harcadığı enerji diğerine oranla oldukça fazla...
    beyaz ışıksa hem daha canlı gösteriyor evi hemde sarı ışıktaki gibi her an uyku anı yok :D ve de ekonomik :)

Eviniz için sarı ışıkmı? beyaz ışıkmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taze kokular evinizi sarsın

Taze kokular evinizi sarsın

Taze kokular evinizi sarsın Evlerinizi büyük paralar harcamadan, dekorasyonda küçük değişiklikler yaparak bahara hazırlamanız mümkün. Mesela kokulu mumlarla bahar kokularını odalarınıza taşıyabilir, renkli nevresim takımlarıyla yatak odalarınızı canlandırabilirsiz. Dekoratör Vicki Hünal ve Maison Française Dergisi Yayın Yönetmeni Yasemin Aksoy, evlerinizin havasını değiştirebilmeniz için...
  2. Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum

Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler istiyorum sizden ben bu yıl evleniyorum ve evim bembeyaz olsun istiyorum, lütfen bana Beyaz Ev Dekorasyonu İçin Öneriler verin ki bende ona göre evimi dizayn edeyim.
  3. Morun zerafeti evinizi sarsın

Morun zerafeti evinizi sarsın

Mor dekorasyon örnekleri mor dekorasyon resimleri En seviğim renk mordur. Evimde mor renkli oturma odam var. Herkes çok beğeniyor. Bende bu mor dekorasyon örnekleri çok beğendim meleklerim. Özellikle mor sandalye ve mor çizgili posta bayıldım.

Sayfayı Paylaş