gebe
?

Misafirn hangi hareketi sizi deli eder?

1. İzinsiz buzdolabımı açmaları

oy sayısı 2
    28,6%
  2. Yatak odama girmeleri

oy sayısı 2
    28,6%
  3. Özel eşyalarımı izinsiz kullanmaları

oy sayısı 5
    71,4%
  4. Bana haber vermeden başkalarını evime çağırmaları

oy sayısı 3
    42,9%
  5. Yaptığım yiyecekleri eleştirmeleri

oy sayısı 3
    42,9%
  6. Evimdeki eşyaların yerlerini değiştirmeleri

oy sayısı 3
    42,9%
  7. Çocuklarına sahip çıkmamaları

oy sayısı 5
    71,4%
  8. Diğer (Belirtiniz)

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Evinize Gelen Misafir Ne Yaparsa Çıldırırsınız?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, hepimiz evimizde misafir ağırlamayı severiz. Misafirperverlik bizim genlerimizde var, amaa...Aması şu ki, bazı misafirler ne yazık ki misafirliklerini bilmiyorlar. Olur olmaz, düşüncesizce yaptıkları hareketler, ne yazık ki insanı misafirden soğutuyor. Hepimizin yapılmasından hoşlanmadığı hareketler vardır. Kimimiz çok titizdir, ortalık dağılsın istemeyiz, kimimiz de meraklı misaifrlerden hoşlanmayız. Hadi bakalım anketimizi oylayın, sonra içinizi dökün, kimbilir neler neler çıkacak :D:D

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy bunlarn hepsi sinir bozucu kesinlikle ama aralarından seçmem gerekirse özel eşyalarımı izinsiz kullanmak titizimdir hayatta tahammülüm yok:sinir:

smiley bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben hepsnien snir olurum en sevdemdiğö ise çat kapı gelmesi bide çocukalrına sahip çıkmamalrı :) evi talan ediyorlar annelerinin umrunda bile olmuyorrr çokk sinir bişey

smiley bunu beğendi.
  4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    en son komşularımı çaya çağırdım çocuğu çok küçük değil 8 yaşında neyse çay yanına kaymaklı bisküvit çıkardım ortasını açıyo yalıyo kırıyo döküyo neyse uyardım düzgün yesene tatlım dedım neyse bı kere düzgün yedı ıkıncıye gene aynı şeyi yaptı bende tatlımmmm dedim ama en uyuz annesının uyarmamasına sınır oldum kendı evınde maşallahhh bende buna sınır oluyom kendı evlerınde yapma otur temız tutarlar başkasının evıne gıdınce saldırrr yavrum hahaha ayyy sınır oluyom yaa

smiley bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    üstteki arkadaslarimin hepsine katilyom :D:D

6. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    ben tüm şıkları oyladım. çünkü hepsine sinir olurum misafir dedğin edebiyle gelip gitmeli çocuğuna sahip olmalı yaptığımı beğenmeli beğenmezse zati damak tadı yoktourhahahayanında misafir getirmesin belki hazırlıklı değilim dimi yani getirdiği kişi önemli tabi samimiysem o ayrı:nanik:

Evinize Gelen Misafir Ne Yaparsa Çıldırırsınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. misafir sevmeyenlere satılık evler:)

misafir sevmeyenlere satılık evler:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ev Hanımları Evde Ne Yapar?

Ev Hanımları Evde Ne Yapar?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Evinize Gelenlerin Neleri Yapmalarından Hoşlanmazsınız?

Evinize Gelenlerin Neleri Yapmalarından Hoşlanmazsınız?

Evimize zaman zaman arkadaşlarımız, aile dostlarımız, akrabalarımız yemeğe, çaya, kahveye, akşam oturmalarına ya da kısa ziyaretlere gelirler, bazen de yatılı misafirliğe. Bu misafirlik süreci içerisinde ev sahibi ve misafir olarak birlikte zaman geçiririz. Peki bu süreç içerisinde misafirleriniz evinizdeyken neleri yapmalarından hoşlanmazsınız? En fazla 2 seçenek işaretleyiniz.
  4. ev hanımlaır evde ne yapar işte cevap:)

ev hanımlaır evde ne yapar işte cevap:)

5. evde tek başınıza kalsanız ne yapardınız?

evde tek başınıza kalsanız ne yapardınız?

evde tek başına kalsanız ne yapardınız? sabaha kadar arkadaşlarımla parti yapar yer içeriz... walla yatarım rahat bir uyku ceker kafayı dinlerim... dışarı cıkıp gezerim bir güzel.... sevgilimle başbaşa vakit geciririm... tv deki dizime bakarım... diğer...

Sayfayı Paylaş