gebe
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Evinizin dekorasyonu

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Evinizin dekorasyonu Hava sıcak veya şömineniz iyi çekmiyorsa üzülmeyin. Şöminenizin içine yerleştireceğiniz değişik boydaki mumların hepsini birden yaktığınızda, güldür güldür yanan bir şöminenin yaratacağı sıcaklığı yakalayabilirsiniz.
  Uzun şamdanlarda beyaz mumlar ve etrafında beyaz çiçekler ile iç ferahlatan ortamlar yaratabilirsiniz.

  Ayaklı yüksek bir tabağa koyacağınız mumun etrafını küçük rengarenk yılbaşı toplarıyla doldurursanız ve aynanın önüne yerleştirirseniz çok hoş bir görünüm elde edersiniz.

  Çiçekler sıcak bir ortam yaratmak için en büyük yardımcılarımızdır. Pahalı arajmanların yanında sokak çiçekçilerinden alacağımız çiçeklerle de istediğimiz havayı yaratabiliriz.

  Burada dikkat edilmesi gereken nokta renk uyumudur. Bütün dekorasyonunuzu iki, en çok üç renk üzerine kurarsanız renk karmaşası riskinden korunmuş olursunuz.

  Yılbaşında en çarpıcı nokta yemek masasıdır. Masanın hazırlanışı gecenin havasını belirler. Resmi hazırlanmış bir masa daha ciddi bir kutlama havası yaratır. Mekanın düzenlemesinde kullanılan renklerinde bu havayı tamamlaması beklenir.

  Yılbaşı renklerini taşıyan daha renkli sofralar ve dekorasyon daha samimi bir havada geçecek, arkadaşlarınızın ve ailelinizin katılacağı partiler için uygundur.

  Masa örtüsü, mumlar, yılbaşı süsleri ve çiçeklerin hepsinin birden renk uyumuna dikkat etmek gerekiyor. Bir yılbaşı çamınız varsa - küçük dahi olsa - onu süslemeniz yaratmak istediğiniz atmosferi elde etmenizde yardımcı olur. Ve mekanın renk arkının oluşmasında size yardımcı olur.

  Ancak çok renkli bir çam ağacınız varsa diğer süslemelerde daha az renk kullanmanızı öneririm.

  Sade veya pastel renklerin kullanıldığı bir ağaçla, süslemelerde bir veya iki kuvvetli renk kullanılabilinir.

  Mumlar ve çiçekler bir arada veya ayrı ayrı değişik köşeleri süsleyebilirler. Burada planlama çok büyük önem taşımakta. Tavsiyem daha önceden bir küçük deneme yapmanızdır. Bu, size keyif verecek yaratıcılığınızı zorlayacak bir çalışmadır. Bir sabah erken herkes uyurken veya akşam herkes yattıktan sonra süslemek istediğiniz mekanla başbaşa kalın. Ve hayal etmeye başlayın.

  Hangi köşeye ne koymak istediğinizi, elinizde ne malzemeler olduğunu bunları nasıl değerlendirebileceğinizi ve daha nelere ihtiyacınız olduğunu düşünün. Yeni ihtiyaç duyduklarınızı yazın; kabaca bütçesini hesaplayın veya araştırmak için ertesi gün zaman ayırın. Çiçekler dışında diğer aldıklarınızı gene yılbaşından önce bir sabah veya gece yerleştirip bakın. Hayalinizdeki görünüme ne kadar yakınsınız değerlendirin.

  Sokak çiçekçisinden alacağınız çiçekleri de küçük gruplar veya bir büyük buket halinde değişik köşelere yerleştirmeniz mümkündür. Renk seçiminizi beyaz veya pastel renklerden yaptıysanız çiçeklerinizi de beyaz veya sarı renklerden oluşturun ama mutlaka koyu yeşillikler ile fonu kuvvetlendirin.

  Sokak kapısından banyonuza kadar her kullandığınız mekana çiçekleri ve mumları serpiştirin.

   
Evinizin dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Küçük Evlere Dekorasyon Önerileri

  Küçük Evlere Dekorasyon Önerileri

  küçük evlere dekorasyon küçük evlerde dekorasyon evler için evler için önerileri örnekleri Küçük bir daireniz mi var? Üzülüyorsunuz çok dar diye. ama hayır üzülmeden önce size verecek bir fikrimiz var... Birde bu küçük eve bakın. Küçük olmasına rağmen ne kadar aydınlık öyle değil mi? Umarım bu şirin ec size biraz olsun ilham verebilmiştir....
 2. küçük evler için ev dekorasyonu

  küçük evler için ev dekorasyonu

  küçük evler için dekorasyon örnekleri küçük ev dekorasyonu Küçük evler ve küçük odalar için dekorasyon önerileri sunuyor ve küçük olan mekanlarınıza şık bir dekorasyon için yapmanız gerekenleri resimli örneklerle sunuyoruz Melek'ler.
 3. Ev dekorasyonu

  Ev dekorasyonu

  Ev tekstil ürünlerini yenilemek isteyenler veya evini yeni kuranlar yıllara dayanan tecrübemizle sizlerleyiz. Ünlü markaların en yeni ürünlerini en ucuza bulabileceğiniz tek adres HomeStilHome HomeStilHome , Yatak Örtüleri , nevresim takımları , aile bornoz takımları, uyku setleri tamda sizlerin ihtiyacına uygun ev tekstil ürünleri ile orijinal ürün ve müşteri memnuniyeti ile ürünlerini...

Sayfayı Paylaş