gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Evleneceklere Eşya Listesi Buyrun ...

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Evleneceklere Eşya Listesi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, "Ev kurana Allah yardım edermiş "" derler, doğrudur, ama tabi ki önce tedbiri almak , yardımı sonradan Allah 'tan beklemek gerekir diye düşünüyorum. Velhasıl bu devirde evlenmek, ev kurmak hayli zor. Fiyatlar ateş pahası ancak firmaların kampanyaları takip edilir, lüzumlu kalemlere öncelik verilerek fazla da tepeden uçulmazsa ev de kurulur, düzen de oturtulur. Biz de çorbada tuzumuz olsun diyoruz ve bu sayfamızda evlenecek çiftler için lazım gelen eşya listesini sizlerle paylaşıyoruz. Bakın bakalım, belki unuttuğunuz birşey kalmıştır..

Oturma gurubu
    yemek odası
    yatak odası
    kütüphane
    çalışma masası
    sehba takımı
    mutfak dolabı
    banyo dolabı
    ayakkabı dolabı
    vestiyer
    gardolap
    mutfak masa ve sandalyeleri
    televizyon
    saç kurutma makinası
    elektirikli süpürge
    portatif merdiven
    çamaşır ipi
    paspas
    çamaşır kurutmalığı
    ütü masası
    alet çantası
    çatal bıçak takımı
    tencere ve tava takımları
    servis tabakları
    yemek takımları
    bardak takımları
    perde
    çarşaf
    yorgan
    yastık
    halı
    kilim
    paspas
    buz dolabı
    çamasır makinası
    bulasık makınası
    fırın
    mikrodalga fırın
    ocak
    mutfak robotu
    mikser
    baharatlıklar
    ütü
    sofben
    çaydanlık
    yemek önlüğü
    askı
    yatak örtüsü
    nevresim takımları

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Rabbim evleneceklere yardim etsin bunlari secmek bile zaman istiyor..

Evleneceklere Eşya Listesi Buyrun ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşya listesi!!!!  (sizde listenizi paylaşın)

Eşya listesi!!!! (sizde listenizi paylaşın)

elektronik eşyalar listesi elektronik eşya listesi eşya mutfak eşyaları bebek Gelinlerin bence çok büyük yardımcısı olan listeler vardır.Ablamda kendine listesini tutardı burada liste tutan melişler varsa bizimle paylaşsın.Ben bir tane örnek buldum ama ayrıntı olduğu için biraz uzun. MOBİLYA VE AKSESUARLAR DEKORATİF AKSESUARLAR Oturma grubu Yemek odası takımı Yatak odası takımı...
  2. Profilo'dan Yeni Evleneceklere Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyası

Profilo'dan Yeni Evleneceklere Beyaz Eşya Çeyiz Seti Kampanyası

kampanyalı beyaz eşya setleri profilo çeyiz seti çeyiz seti beyaz eşya kampanyaları 2011 kampanyaları 2011 profilo, beyaz eşya, çeyiz seti kampanyası, haziran 2011, indirimler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Profiloda Haziran ayı sonuna kadar beyaz eşyada çeyiz seti kampanyasına devam edecek.Müşterisine çok büyük ödeme kolaylıkları sunan profiloda...
  3. Audi R8 2012 Fiyat Listesi Buyrun Melekler

Audi R8 2012 Fiyat Listesi Buyrun Melekler

audi r8 fiyat listesi audi r8 fiyatı audi r8 2012 fiyat Sevgili melekler, 2013 model tanıtımı ile forumumuzda paylaşımda bulunduğumuz Audi R8 , en çok takip edilen marka ve modellerden biri. Sport ve Coupe olmak üzere iki modeli bulunan audi r8 2012 fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz...
  4. Evlenecek olanlara çeyiz listesi

Evlenecek olanlara çeyiz listesi

bu konu ;çeyiz listesi,çeyiz listesinde olması gerekenler hakkında bilgi vermektedir. Evlenmek ,yuva kurmak,çoluk çocuğa karışmak her kezin en büyük hayalidir.Evliliğe hazırlanırken en telaşlı bölüm çeyiz hazırlığıdır.Kız tarafı ne alıcak ,oğlan tarafı ne katıcak diye düşünürken,o tatlı telaş sizi strese sokabilir.Ahh ahh eski hanımlar ne maharetliymiş.Kız çocukları beşikte,çeyiz...
  5. performans ödevim ingilizce sınıf eşyaları listesi helppppp!

performans ödevim ingilizce sınıf eşyaları listesi helppppp!

İngilizce sınıf eşyaları listesi bu dönem performans ödevim bana yardım edin lütfen, bu listeyi birlikte hazırlayalım :D

Sayfayı Paylaş