gebe
  1. zamanew

zamanew Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evlenip ailesinden uzaga gelin giden hanımlar buraya

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında zamanew tarafından paylaşıldı.

gurbete gitmek çok zormuş yaaaa aileden uzakta olmak varmı benim gibi kızlar.ama artık tatlı bi bebişim var benim o yüzden sıkıntım azaldı:d040:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben gurbeti bilirim, evlenmeden ailemden uzakda yaşadım bir kaç yıl :) Çok şükür şimdi anneciğimin dizlerinin dibindeyim :)

Gurbetlik zordur, insanın ekmeği kısmeti nerdeyse, oraya gidiyor işte:) Ama bak senin evladın sana dost olmuş, bu çok özel bir dostlukdur :)

ALLAH sana bağışlasın ve dilerim en kısa zamanda ailenle hasret giderirsin :)

evlenip ailesinden uzaga gelin giden hanımlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikte üstüne gören hanımlar buraya.....

hamilelikte üstüne gören hanımlar buraya.....

hamilelikte adet görme üstüne görme üstüne adet kaç gün sürer gebelikte hmilelik yaşayıp adet gören hanımlar bilgilerinize ihtiyacımız var. bizi bilgilendirin. adet olduk diye bizde sorumsuz davranmayalım. şimdiden paylaşımlarınız için teşekkürler ..... ÜSTÜNE GÖRME NEDİR NASIL ANLAŞILIR Konu linkinde uzman tarafından üstüne görme durumu değerlentirilmiştir bu konumuzuda takip edebilirsizin...
  2. Sıla resimleri burada hanımlar

Sıla resimleri burada hanımlar

sıla ayak sıla ayakları sılanın fotoları şarkıcı resimleri fotoları
  3. Topuz Sevmeyen Gelin Hanımlar

Topuz Sevmeyen Gelin Hanımlar

necla topuzu gelin topuzu yapma oyunları puanlı topuz yapma oyunları gelin topuz Modern Kuşkafesi.. Ağ şeklindeki ufak ancak şık bir duvak size gizemli ve modern romantizm havası verebilir Zarif, Yana Dökülen At Kuyruğu.. Zarif ve yana dökülen at kuyruğu modeli oldukça romantik.. Kalın saçlarınıza sportif ve şık bir stil vermenizi sağlayan bu modelde saçlarınızı bağlarken şık bir...
  4. Gelin Hanımlara Saç Modelleri

Gelin Hanımlara Saç Modelleri

gelinlik saç modelleri maşalı gelin saç modelleri 2011 gelin saçı, modelleri, maşalı modeller, kıvırcık gelin saçları, yapılmış hali, resimlerini burada bulabilirsiniz Gelin olmak her genç kızın hayalidir, düğününüzde ilk göze çarpan elbette saç modelleriniz olacaktır. Düğününüzde çok şık olmak istiyorsanız 2010 gelin saç modellerini incelemenizi tavsiye ederiz....

Sayfayı Paylaş