gebe
  1. EmeL-90

EmeL-90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

EvLeNiYoRuM!!!!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında EmeL-90 tarafından paylaşıldı.

nikah işlemleri ne kadar sürer nikah işlemleri kaç gün sürer nihak 17 yaşında resmi olurmu 17 yaşında olurmu cok mutluyum cunku hayatimin en önemli kararlarindan birini dun aldik, allah kismet ederse bu yaz evleniyoruz.
    elim ayagim titriyor,karnima agri girdi ne yapacagimi bilmiyorum. mutluluktan havalara ucuyorum.[​IMG]

Ne dusunecegimi hic bilmiyorum,söyle bi sorun var dugun yapacagimiz tarihde hala 17 yasindayim 24 Agustos'da 18e giriyorum, sözlum 19 yasinda önce dugun sonra nikah yapilir mi? cok merak ediyorum cunku biz bu sene evlenmek istiyoruz,=)

ben isvecte yasiyorum,ve dugun ankarada olacak acaba ankarada yasayan ablalarim bana gelinligi nerden alabilecegimle ilgili yardimci olurmu?

ilginize ve yardimlariniza simdiden tsk ederim,,:)

Son düzenleme: 7 Nisan 2008
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: EvLeNiYoRuM!!!!
    tebrik edermi arkadaşım ALLAH bir yastıkta kocatsın mutluluğunuz daim olsun:)
    Ankara'da yaşıyan meleklerim eminim ki sana bu konuda yardımcı olacaktır:)
    bu arada nikah işlemi sanırsam düğünden sonrada olabiliyor yinede ben tam emin olmadığım için size bu konuda çok daha kesin bilgi almanız için arşatırma yapmanızı önerrim :)

tekrardan tebrikler :) ve bu güzel haberinizi mutluluğunuzu bizimle paylaştığınız için tşkler :)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

tebrik ederim Emel ALLAH bir yastıkta kocatsın :)

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

tebrik ederim canım.. umarım herşey gönlünce olur, bir ömür boyu mutluluklar diliyorum sana...

5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tebrik ederim canım allah mesut etsin ve bizlerlede paylaştığın için ayrıca teşekkür ederim.

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım tebrik ederim önce düğün sonra nikah olabiliyo ama bence sen önce nikahı yaptırt canım. sllsh mutluluğunuzu daim etsin. eğer annenin veya babanın onayı varsa 17 yaşında da evlenebiliyosun canım. eğer onay vermezlerse dolu dolu 18 i bekleyeceksin canım. mutluluklar dilerim tekraradan

7. EmeL-90

EmeL-90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Benim annemle babam ayri ve babamla fazla ii bi iliskim yok hatta nerdeyse hic görusmuyorum babamla,o baskasiyla olmayi tercih etti 3 cocugunu hic bir zaman umursamadi..neyse bnm sözlum tr'de yasiyor ve babam bu yasta evlenmemi istemio,,ama biz kararimizi verdik,annem saygi duyuyor bnm hayatim oldugunu söyluyor,o yuzden bizde fazla uzatmadan bu sene evlenmek istiyoruz:)

nikah islemleri kac gun surer bnm dogum tarihim 24 agustos ve 28-29 agustosa kadar tr'de olacaz,sizce bu tarihler arasinda nihak islemleri tamamlanmis olur mu?

8. EmeL-90

EmeL-90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ayrica hepinize gösterdiginiz ilgi icin tsk ederim,,,böyle konulari konusa bilecegim bi buyugum olmadigi icin sizinle paylasmayi uygun gördum:)

EvLeNiYoRuM!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gulsen Evleniyor...

Gulsen Evleniyor...

Gülşen, yeni sevgilisi Fahrettin Aykut’la evleneceğini açıkladı... Sevgilisi ile evini dekore etmek için geldiğinde tanıştığını söyleyen ünlü şarkıcı, "Evlilik teklifini kabul ettim. Aramızda söz kestik ve evlilik hazırlıklarına başladık. Düğünü nerede yapacağımız netleşmediği için henüz tarih vermek istemiyoruz" dedi.
  2. Evleniyorum veee :))))))

Evleniyorum veee :))))))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Evleniyorlar

Evleniyorlar

7 aylık hamile olan oyuncu Şeyla Halis 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle evleneceğini söyledi. “Cennet Mahallesi” dizisinin ardından bu sezon da “Akasya Durağı”nda rol almaya başlayan Şeyla Halis, 6 yıldır birlikte olduğu oyuncu Bekir Çiçekdemir’le evleniyor. Kelebek'in haberine göre, Çiçekdemir’le 27 Ocak’ta Levent’teki Voice Bar’da dünyaevine girecek olan Halis, 7,5 aylık da...
  4. Bende evleniyorum..

Bende evleniyorum..

en güzel saç modelleri Melekler yardımınıza ihtiyacım var.. :horn: Saçlarım kısa benim.. Modeli aşağıdaki resim gibi.. Rengi Açık küllü kumral.. Nişanımda postiş taktırdım idare ettim.. Ama kısa saçıma gelin saç modeli bulamıyorum.. Yoksa yine postiş kullanmak zorunda kalacağım.. Elinize geçen resim yada bilgileri paylaşmanız dileği ile... Şimdiden teşekürler handanca

Sayfayı Paylaş