gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

evlenmeden hamile kalsaydınız ne yapardınız?

Konu, 'Kürtaj' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

anne olmak kürtaj

Merhaba kızlar;
    artık bizimde ülkemizde önce hamile kal sonra doğur modası var biliyorsunuz
    siz evlenmeden hamile kalsaydınız doğurmuydunuz yoksa kürtajmı olurdunuz
    ben allah kimseye yaşatmasın yınede dıyorum hersey zamanında güzel

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    o hataya düşmememeye çalışırdım ama duruma bakılılurdı zor bi soru

3. azula

azula Forum Okuru

şuan tamda bu durumu yaşıorum, hem çok korkuyorum hemde parçam o bnm vazgeçemiorum . Sorumluluklarım artıyor ve ailemin haberi yok yüzlerine bakamaz oldum henüz 2 haftalık ama ya sonra..

evlenmeden hamile kalsaydınız ne yapardınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik Dışı Hamile Kalsanız Ne yapardınız?

Evlilik Dışı Hamile Kalsanız Ne yapardınız?

evlilik dışı hamilelik Evlilik dışı hamile kalsanız ne yapardınız:oops:
  2. Kalsaydın !!!

Kalsaydın !!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya...
  4. Ne güzel cahildik.Keşke hep öyle kalsaydık....

Ne güzel cahildik.Keşke hep öyle kalsaydık....

Dışarıda kar... Ama kuzine içten içe öyle yanıyor ki. Kuzinenin üzerinde demir maşa...Maşanın üzerinde de ekmek dilimleri. Aydınlık bir kış sabahı ve kızarmış ekmek kokusu... Sucuk lükstü. Yumurta lezzetli. Ekmek her zaman ekmek gibi... Bir kez olsun kümesten yumurta almamış, bir kez olsun o kızarmış ekmeğin kokusunu duymamış ve fakat alışveriş merkezlerinin restoran katlarında, boğucu bir...
  5. Hamile kalsaydım,çocuğum zihinsel engelli olacaktı..

Hamile kalsaydım,çocuğum zihinsel engelli olacaktı..

Hamile kalsaydım, çocuğum zihinsel engelli olacaktı Petek Dinçöz’le “Arım Balım Peteğim”in çekimlerinden sonra buluştuk. Kulisinde oturup, çikolata kokulu mumlar ve Türk kahveleri eşliğinde, röportajı tam bir kızlar gününe çevirdik. Kızlar bir araya gelince ne konuşur? Tabii ki aşk! Öğrendim ki; Petek Dinçöz 11 yıldır bir ayrılıp bir barıştığı Can Tanrıyar’a...

Sayfayı Paylaş