gebe
  1. blueinsec

blueinsec Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evli bi adamı sevmek suçlumuyum...

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında blueinsec tarafından paylaşıldı.

önce kendimi anlatayımmm. ben işyerinde o kadar sade bi insandım ki. insanların beni fark etmemesi için elimden geleni yapan biriydim. bi zamanlar işte. çok sade giyinen çok bol giyinen hatta kendine hiç bakmayan birisiydim. çünkü çalıştığım insanlar .çoğu erkek ve evli olmalarından kaynaklıyıdı ayrıca ağır bi depresyondan çıkmanın verdiği izleri taşıyan salak bir kızım işte.. geçen sene bir erkek geldi... hiç alıcı gözle balmadım adını bile bilmiyodum biri sorduğunda onu ismini bile bilmediğim için güzel gözleri olan çocuktan mı bahsediyosunuz diyordum. ama oda onu beğendiğimden değil sadece diğerlerinden ayırt edici özelliği gözlerinin olmasıydı. sonra beraber çalışmaya başladık.. yan yana diz dize. bu arada bana iltifat ediyodu.. gözlerin aynı benimki gibi diyodu... ben başımı eğip duymamazlıktan geliyodum yada kiminle buluşcağımı soruyodu nereye gideceğimi....felan hatta bi gün sinemaya gidelim diyodu. çok iyi anlaşıyodukk. hatta birbirimize benzediğimizi fark ettim... ama evliydi. sadece arkadaşım olabilirdi. öyle oldu ilk başta hiç aklıma kötü bişey gelmedi . onunla sinemaya gitmeyi kabul ettim.. tamam dedim ama arayacağı aklıma bile gelmedi. öylesine bi söz gibi geldi. ama aradı gittik.

2. blueinsec

blueinsec Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ve sonra buluştuktan sonra: onun bana asıldığını gördüm ama neden bana asılsın dedim. yakışıklı adam benden daha iyisini bulur dedim hem evli. ben kötü niyetliyim dedim.. ama yinede ona güzelce uyardımmm...çünkü biz aynı yerde çalışyodukk. ondan uzak durmam için onu şikayet etmem lazımdı...fakat edemezdim insan olarak ona değer veriyodummm.. hem benim adım çıkardı.. sonra altı ay hiç buluşmadık ama bu arada:

3. blueinsec

blueinsec Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ameliyat oldum beni aradı. başka sıkıntılarım oldu yine aradı ilgilendi..sonra yine oturduğum yere geldiği bi gün boş vaktim var gel konuşalım dedi. ben yalnız ve çöok arkadaşı olmayan biri olduğum için mi bilmem hayattan sıkıldığım içinmmi olur dedim. o bana yine asıldı...ben yine kibarca uyardım... ki susmam için dudklarıma dokundu. işte o anda bişey oldu bana. ona aşık oldum.
    evime gittim. iki hafta ölü gbiydim. ondan uzak durdumm. kaçtım heryeden Allaha dua ettim. ne olur ya canımı al yada başkasını kısmetii karşıma çıkar diye adam evliydi çünkü.... sonrasında yine buluşalım dedi nedense olur dedimmm.... belki soğrum ondan nefet ederim dedim.. ama nerde.. o benle konuşurken gözlerime bakmadığnı fark ettim

4. blueinsec

blueinsec Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acaba neden diye düşünüyodum hep... sordum neden gözlerini kaçırıyosun dedimm. iddeaya girelim dedim kim kaçıracak gözlerini dedim o kaçırdı güldüm ama ben bakarsam sana dokunurum tutamam kendimi dedi ve öpmeye başladı...ben o anı anlatamam sana. şu an neyiz bilmiyom.. benden önce başka bi kadın varmış.. başkalarıda varmış benle görüştüğündede varmış hepsini anlattı. karısı bunlardan birini öğrenmişii kavgalıydı fakat hepsini bırakmış. internnette bile aldatıyomuş eşini yapmıyomuş artık...düzeldim dedi. o zaman benide terk ettin dedim yok diyor etmedim diyor... peki beni neden terk etmiyosun diyorummm. cevap vermiyor. senin neyinim diyor cevap vermiyor...bikeresinde herşeyimsin dedi. sadece o. ümit vermek istemiyor. aslında benide terk etmek istiyor yapamıyor

5. blueinsec

blueinsec Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben beni terk etmesi için üstüne gidiyom terk etmesi için uğraşıyomm bazennn. en sonunda yaptı terk etti... sonra iyi dedim sendeki değerimi görmek için üstüne gitmem lazımmış bi lafımla terk ettin dedimm. bana dediki ne olur sus beni kaybetmek istemiyosan dedi.. ben onu terk edemediğim için onun üstüne gidiyom ama ben çok kötü oldumm...yapamadımm kabul ettim tamam susuyorum dedim. şu an neyiz bilmiyommm. aramızda ne var onuda bilmiyommm. istese bir sürü kız ayarlar.... ama ben onun için neyim bilmiyorummm. ben okyanustaki boş bi kayık gibiyim nereye gittiğimi bilmiyommm.

6. blueinsec

blueinsec Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim olmayan bana ait olmayan birini seviyommm... bana maddi olarak ait olmasınıda istemiyomm. Sadece Allaha dua ediyommm. Hiç bişey anlamıyorummm kendimden nefret ediyommm. karısını seviyosa benimle ne işi var....karısına dönsün. yada bbenden ne istiyor..

7. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Canım ondan ümüdi kes hayatını mahvetmek istemiyorsan yada başkalarınınkini yeni birini bulmak inan bana daha hayırlı

8. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ya bişi dicem.arkadasım bende evliyim..en sevmediğim şey evli adamı seven kadın türü.çok ahlaksızca geliyor bana bu durum kusura bakma.kadın kuyruk sallamazsa erkek yanaşmaz.bekar adam mı kalmadı.bence aklını başına topla.

9. İhvan28

İhvan28 Forum Okuru

nefsine hakim ol canım şimdi istekleriyle bunaltıyo seni çok iyi düşün canm bu senin için zor bir imtehan..allah kimseye keldıtamayacaği dert yüklemez..

10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Seninle de esini aldatir sonra da seni de terk eder canim, ya bu bir hastalik olmus onda sanirim aldatms hastaligi, ne olur hayatini berbat etme degmez yasadigin hayal kirikligina.

11. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bu tipler her istediklerini elde edebilecegini sanan tipler kusura bakma ama sana yar olmaz, olsa da seni de aldatir.

tarçın06 ve ulkum bunu beğendi.
  12. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  13. wictorya

wictorya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    adamın ne olduğu belli ama karısının ahını alma bence, sen neden terketmiyosun peki? neden ondan bekliyosun bu hamleyi?
    sonu olmadığı açık ve net bi ilişki için kendini ateşe atmaya değermi sence....

Kuzusunun Anası bunu beğendi.
  14. SeLf_ConTRoL

SeLf_ConTRoL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    senden ne istedigi gayet acik ve net degil mi?zaten seni sevseydi ya karisina soylerdi yada karisini terkederdi senin icin.sana umut ta vermiyormus zaten.is isten gectikten sonra cok pisman olacaksin ama fayda etmeyecek. bir omur o pismanligi kambur gibi tasiyacaksin sirtinda sonrada.evliliginde de tam mutlulugu yakalayamayacaksin hicbir zaman.yol yakinken kendini kurtar bu tur iliskilerde sadece tek taraf degil iki tarafta sucludur.

15. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Yuva üstüne yuva olmaz başkalarının gözyaşı üzerine kurulan yuvadan hayırda gelmez. Evli bir erkek zorla genç bir kıza sahip olamaz kız isterse ancak olur. Evli olduğunu bile bile birlikte olan kişileri Allah ıslah etsin. Ne umuyorsunuz bilmiyorum ama bu dünyanın diğer tarafıda var orda nasıl hesap vereceksiniz işte onu çok merak ediyorum... Bekar erkeklerin suyumu çıktı..Evli olduğunu biliyorsunuz sonrada kadere suç atıyorsunuz insan bazen kaderini kendi çizermiş Allah kuluna git kendini ateşe at demez. Kusura bakma ama acıyorum sana bir an önce kendine gel ve o kadının varsada çocukların ahını almadan yuva yıkan kadın konumunda olmadan hayatlarından çık ve yol yakınken kendine denk biri olan bekar erkeklerle birlikte olmaya bak kimbilir o bekar erkeklerden biriyle bakarsın bir yuvanda olur...

Kuzusunun Anası ve BEYZA21 bunu beğendi.
evli bi adamı sevmek suçlumuyum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adamda Ne Zeka Varmış Yaa Bi Okuyun

Adamda Ne Zeka Varmış Yaa Bi Okuyun

Nebraska'da yasli bir adam yasardi. Patates ekini icin bahceyi bellemesi gerekiyordu, lakin bu cok zor bir isti. Tek oglu olan David ona yardim edebilirdi fakat o da hapisteydi. Yasli adam ogluna bir mektup yazdi ve muskulatini izah etti. Sevgili David, Patates bahcemi belleyemeyecegimden kendimi cok kotu hissediyorum. Bahceyi kazmak icin oldukca yaslanmis sayilirim. Burada olsan butun...
  2. Evli adam...

Evli adam...

Akşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış. Zorlukla gözlerini açıp, yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış. Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor. Yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş. Aspirinleri içerken, komodindeki not dikkatini çekmiş; "Sevgilim, günaydın. Kahvaltın mutfakta. Ben alışverişe çıkıyorum, erken...
  3. evli bir adamı seviyorum.

evli bir adamı seviyorum.

evli dediysem öyle karısıyla beraber yaşayan ve onunla isteyerek evlenen birisini kastetmiyorum. evlenmişler 2,5 yıl evvel ama 2. aylarından beri farklı şehirlerde yaşıyorlar. biz onunla bir sitede tanıştık. hani derler ya vuruldum. sanırım ben çarpıldım. o benim eksik yanımdı. 1 hafta yine öyle msnden konuşmaya devam ettik. sonra bana, sana daha fazla kötülük edemem dedi ve evli olduğunu...
  4. ben bi hata yapptım bir daha sevmek yokk!!!

ben bi hata yapptım bir daha sevmek yokk!!!

konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim .Kızlar ben bi hata yaptım sizinle derteşince iyi geliyor.ne zamandır bi çocuktan hoşalnıyordum ama hep sakladım ve hep saklayacaktım.taki benim arkadaşım İnan a gidip senden çok hoşlanıyor demiş benim için. ben biraz kızdım ama bunda da vardır bi hayır deyip aldım İnan ı karşıma anlattım herşeyi ve bana dediki geç kaldın önceden olsaydı belki..ben seni...
  5. kızlarr bende bi ekim ayı anne adayıyım :)

kızlarr bende bi ekim ayı anne adayıyım :)

kızlar yokmu ekimde anne olacak yoksa tek benmi ekim annesi olucam :))

Sayfayı Paylaş