evliler odası

Merhaba bayanlar nasılsınız bakalım aramıza ben görmeyeli yeni evli bayanlar katılmış hepiniz hoşgeldiniz evli melekler benimde çok şükür cicim ayım hiç bitmedi ömrümüzün son demlerine kadarda bitmez inşallah bende cicim ayının bitmesi çiftlerin arasındaki sevgi ve bağlılığada dayalı bişeymiş gibi geliyo neyse allah ağzımızın tadını bozmaz inşallah aminnnn

Merhaba bayanlar nasılsınız bakalım aramıza ben görmeyeli yeni evli bayanlar katılmış hepiniz hoşgeldiniz evli melekler benimde çok şükür cicim ayım hiç bitmedi ömrümüzün son demlerine kadarda bitmez inşallah bende cicim ayının bitmesi çiftlerin arasındaki sevgi ve bağlılığada dayalı bişeymiş gibi geliyo neyse allah ağzımızın tadını bozmaz inşallah aminnnn
ağzının tadı bozulmasın şevvalciğim...
zamanla evlilik alışkanlığa dönüşür,onsuz olamazsın...aşk da mutlaka olmalı...saygı ,sevgi de olduktan sonra her gün cicim ayı olur...ha kavga da olmalı :ruyam::surukle:
barışınca o da güzel :date:

111xg6.gif

CANLANIN KIZLAR
BAKIN ELİN ADAMI NASIL KIVIRIYOR

selam kızlar
sanki evlendikte başımız göğe erdi
sıkıntı, bunaltı,
başka birşey yok
yeni zamanlarımda bende siz gibiydim, kafamda kavak yelleri
ama evlilik eskidikçe
biraz çekilmez oluyor, ne yalan söyleyim

slm evli melislerrim nasilsiniz bakalim nasil gidiyo evliliginiz
umarim herkeste hersey yolundadir

allahima cok sükür bizde hhersey yolunda simdilik allah kimsenin agzini tadini bozmasin

selam kızlar
sanki evlendikte başımız göğe erdi
sıkıntı, bunaltı,
başka birşey yok
yeni zamanlarımda bende siz gibiydim, kafamda kavak yelleri
ama evlilik eskidikçe
biraz çekilmez oluyor, ne yalan söyleyim
hayat şartları,bazen bunlar olabiliyor...
ama her şeye rağmen güzel evlilik:kiss:
tabi dengine düşersen
seni çok iyi anlıyorum canım
herşey gönlünce olsun

evet pelinim hamiste olduk sonunda bakalim taclanacakmi yoksa baska biseymi olacak hahaha

ee evli meleklerim nasilsiniz bakalim

Geri