evliler odası

merhaba arkadaşlar bende burayı yeni gördüm bende evlilerdenim yaklaşık 8 senelik evliyim 9 ay flört dönemi :p 2,5 sene nişanlılık dönemi bu süre içinde asker yolu bekledim 7 yaşındada bir oğlum var.....1 kayınvalidem 1 görümcem 1 de kayınbabam var :p:p şimdilik bu kadar yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :):) baş sayfaları bayağı bir okudum cok sevdim burayı şimdilik bu kadar görüşmek üzere MELEKLER.....

merhaba melekler ben hem yeni üyeyim hemde evliyim içimi dökçek bir site bulduğuma çok seviniyorum 1,5 yıllık evliğim 7 aylık bir kızım var benim derdim kayın validem çok çekiyorum elinden çok bıktım okadar bunalttıki eşimden ayrılmayı bile düşüncek dereceye getirdi

merhaba melekler ben hem yeni üyeyim hemde evliyim böyle bir sayfa açtığınız için teşekkür ediyorum sonunda içim dökcek bir site buldum yaşasın ben1,5 yıllık evliğim 7 aylık bir kızım var şu gelinlerin kayınvalidelerinden çektikleri nedir ya bende bir kayın valide var allah düşmanıma vermesin çok çektiriyo öyle bir dereceye getirdiki eşimden ayrılma düşüncesine kadar bıktırdı 1,5 yılda beni

Geri