evliliğim çok kötü

çaresizlik

Yeni Üye
Üye
evliliğim çok kötü
1.5 yıllık evliyim çok kötü gitmeye başladı eşimle hiç anlaşamıyoruz hep kavga ediyoruz benii anlamıyor konuşmaya çalışıyorum dinlemiyor çok çaresizim

neden kavga ediyorsunuz yani özel değilse anlatırmısın problem tek taraflımı iki taraflımıı?
evliliğin rayına oturması için en az 2 yıl geçmeli geçiş dönemindesinizz olur böyle kavgalar bir birinizii kırmayınn sabır gösterinn

her evde ve evlilikte olan şeyler bunlar evliliğim çok kötü diye nitelendirme.bazen öyle anlarımız oluyoki böyle umutsuzluklara kapılabiliyoruz.ama bir zaman geliyoki şöyle çok hoş bi anınızı düşün.ayy benim kocacııım bitaneee diyosun dimi? :)iki farklı insan aynı evin içine girip alışmış olduğu aile düzeni yaşam şartları alışkanlıklar,bunları devam ettirmeye çalışıyorsunuz ve doğal olarak ayrı bir şekilde büyüyüp yetiştiğiniz için çatışmalar başlıyor.birbirimize alışıp huylarımızı yaşam stilimizi kabullenip ayrıca ortak bir yaşamda geliştirmeye başlayınca işte bu anlaşmazlıklar daha da hafifliyo.ama tartışmalar evlilik için önemli.tartışma yoksa eğer herşey herzaman güllük gülistanlıksa işte o zaman onu sorgulamak lazım.bi ilişkiyi önemserseniz yada bir kişiyi,derdine düşeriz tartışırız sorgularız dimi?hiiiç canını sıkma belkide bir süreçtem geçiyosunuz.belki seninle paylaşamdığı anlatamadığı problemleri vardır.oturup karşılıklı konuşarak bir sıkıntısı varsa seninble paylaşabileceğini söyleyebilirsin.bak bu olumsuz duyguların geçipte şöyle evliliğinin keyfini çıkarmaya başladığın anda burdan bizide haberdar et şekerim :) sevgiler...

Allaha c.c. dua et, yer gök dua üzerine..

sen ona el ac icini dök gör bak sana cevap verecek.

Esine kendini sevdirmen icin Ya Vedud zikrini sabahlari 200 defa aksamlari 400 defa zikret

Huysuz ese karsida Ya Muksit zikrini agzindan düsürme, gör bak evliligin o kadarda kötü deyil.
Rabbim yardim ediyor...

ben evlendikten sonra bir kac ay gecmeden esim bende resmen piskolojik iskenceye baslamisti ne yapsam yalnis ve desen yalnisdi. Giydigimi beyenmez, her hareketim kusurdu... Üstelik o siralar birde ayri ve hasretlik cekiyorduk... Benim yasadiklarimi bir ben birde Allah c.c. bilir..

Sonra tesadüffen internetten bu zikirleri buldum.... Allah c.c. o yazandan razi olsun.... esim geri o ilk tanistigim insan oldu cok sükür..

Rabbim sizede sevginizi sayginiz geri verir insallah

dua et bol dua et....

o beni çok kırıyo çok iyi davransamda iki lafından biri hakaret uyarıyorum özür diliyo yine yapıyo ailemizden uzak yaşıyoruz görev icabı arkadaşlarım var ama benim ona ihtiyacım var her akşam arkadaşlarıyla yemek yiyip hemen gidiyo benim gezmek alış veriş yapmak istemiyo yalvarıyorum çıkar diye onu bile zorla yapıyo çok severek evlendik büyük mücadelelerle ailesi beni istemedei hala istemiyo çok fedakarlık yaptım 6 sene bekledim ama görmüyo çok yanlızım herkez bir yerlere gidiyo bense onlara bakıp hep iç geçiriyorum boşanmayı çok düşündüm ama aileme mahçup olmak istemiyorum hepinize teşekkürler

çok teşekkür ederim ilginiz için inşallah benimkide öyle olur biraz üstüne gitsem dövüyo sonra pişman oluyo onu çok seviyorum ne dese yapıyorum bütün kadınlığımı kullanıyorum evde ama yinede kaşıyo benden evle hiç alakası yok otel sanki bişey alalım yapalım diyo kendin yap kendin al diyo kadınım erkeğin yapması gerekenleri ben nasıl yaparım çok çaresizim yanlızım rabbim bütün kadınlara yardım etsin

allahım yardım etsın sana canım umarım eskı esın olur pısman olur senı daha net gorur senı arar sureklı bıraz sabret bole monotonluklar her evlılıkte olur

aminnnnnnnnnnnnn inşallah çokda çocuk istiyorum anne olmak en büyük hayalim hani çocuk olursa çocukla zamanımı geçiririm ev yanlız sessiz bomboş ben yanlızım hayırlısı inşallah allahım herkeze yardım etsin

ınş cvaresız allah buyuk canım umarım saglıklı bır evladın olur uzulme esınıd edısarı fazla alıstırma yanı fırsat verme kendıne dıkkat et

Geri