gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evlilikte yük kimin üzerinde

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar benim sorum şu şekilde olacak size göre evlilikte yük kimin üzerinde kadınınmı erkeğinmi biz eşimle sürekli bu konuyu tartışırız iki çocuğum var ve evhanımıyım o benim yaptığım işleri basit görüyor ve önemsemiyor benim yüküm ağır diyor oysa bana göre en ağır işçi ev kadınları gecesi gündüzü tatili yok ona göre o bana göre ben haklıyım size göre durum nasıl peki sizcce yük ve sorumluluk en çok kimin üzerinde?

evlilikte yük kimin üzerinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik Üzerine Gülümseten Tespitler

Evlilik Üzerine Gülümseten Tespitler

:-) Evlilik üzerine bazi notlar... 1.Evli erkeklerin psikolojisi arkadaslarla lokantaya gitmeye benzer. Istedigin yemegi siparis edersin sonra yanindakinin istedigi yemegi görüp "Keske onu isteseydim" dersin. 2.Bir davette bir hanim arkadasina sorar: "Alyansini yanlis parmagina takmiyor musun? "Diger hanim cevap verir: "Evet yanlis adamla evliyim de ondan"...
  2. Evlilik üzerine Güzel Bir Yazi

Evlilik üzerine Güzel Bir Yazi

Almitra sözü aldı ve sordu: -Peki üstad evlilik nedir? Cevap şöyle geldi: -Siz birliktelik için doğmuşsunuz. Ölüm meleğinin beyaz kanatları sizi ayırana kadar ayrılmayacaksınız. Tanrının sessiz tanıklığında bile beraber olacaksınız.Ama birlikteliğinizde mesafeler bırakın;bırakın ki cennetin rüzgarları aranızda dansedebilsin.Birbirinizi sevin ama aşk tutsaklığı istemeyin.bırakın aşk...
  3. evlilik üzerine sözler.....

evlilik üzerine sözler.....

boşanma üzerine sözler bekarlık sözleri bekar sözleri evlilik üzerine sözler evlilik uzerine sozler Beğendiklerinizi not etmeyi unutmayın:D Kızlarınızı çirkin insanlarla evlenmeye zorlamayınız.Çünkü Onlar da sizin gibi güzeli severler. Hz.Ömer (R.A.) * Yarsız kalmış, cihanda ayıpsız Yar isteyen. Ahmet Paşa * Eğer kız alırsan temelin ara, İbtida Varınca anasına bak. Niğdeli Bezmi *...
  4. Evlilik Üzerine

Evlilik Üzerine

Evlilik Üzerine -Evlilik güvenle başlar neşe onun bir parçası ve sevgi onun kalbidir. -Bir evlilikte en önemli şey eşlerin Tanrı'ya inanmasıdır. İnançla her şey mümkündür. -Kendinize evliliğin tüm iyi niteliklerini hatırlatın ve kötü olanlarını düşünmemeye çalışın. -Karınıza güzel olduğunu söyleyin güzel olacaktır. Ona harika olduğunu söyleyin harika olacaktır. -Bir kadın ne kadar...
  5. evlilik üzerine...

evlilik üzerine...

Evlilik, sabahleyin üstünüz açık uyandığınızda, "yorganı hep üstüne çekiyor" diye kızmak değil, "iyi, gece üşümeden uyuyabilmiş" diye sevinebilmektir. Eşinizin de "eyvah, o üşümüş" diye üzülebilmesidir. Evlilik, birlikte oyun oynamaktır. Ama birbirine oyun oynamak değil. Evlilik, dostlar gittiğinde elinizde kalan yegan...e şeydir. Evlenince dostlar zaten...

Sayfayı Paylaş