Facebook arkadaş etiketleme resimleri

Konu, 'Resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

arkadaş etiketleme arkadaş etiketleme fotoğrafları fotoları fotoları facebook fotoğrafları Facebook kullanıcıları için arkadaşlarına özel olarak etiketledikleri ve istedikleri kişileri alarak onlara kendisi için ne kadar değerli olduğunu belirten arkadaş etiketleme ile ilgili sizlere örnek olması açasından bazı resimleri sunuyorum.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Heheh çok hoşlar birini kullancam :D

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

:hhh: cok tatlilar bende calcam bitane hayal aynisini almayalim hee :D

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Arkadaşlar sizlere birkaç değişik etiketleme yapabileceğiniz resimler getirdim umarım bunlarıda beğenirsiniz Hayal zaten kibritli olan resmi etiketleyip paylaştı bile:D Ama sıkı dur Hayal sana bomba gibi bir etiket geliyor şimdi eminim görür görmez bunuda alacaksın:tik:
    [​IMG][​IMG]

Veee bu kedili olan etiketleme resminide Hayal için özel paylaşıyorum:D

5. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye

zuahhaha denizdekilere koptumm allah iiliğinizi versin emi :D:D:D:D

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Ayy maviş adminim valla harika bunlar aradım bulamadım hee siz ne internet kurdusunuz :DHihahah yaşasın kötülük etiketlerrr bekleyin beni ulennn :D

7. ebru atalay

ebru atalay Forum Okuru

canlarımmm

melike atik,ezgi alabay, yaren atalay,irem asln,büşra durak,remziye atalay,anıl emre atalay,dicle demet gültekin,elif sert,ilknur ACAR,'GFB MRW,bahar atalay,mine tatlıpınar, sevim kaynakçı, iremnur laleli...

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bunlar çok bilindik daha değişik yok mu?

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok manyak bişe bu yaa:)))

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebooktaki arkadaşlar gülmekten çatlıyacaklar süpersin admin :p

11. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

yaa nasıl etiketleniliyo ben bilmiyom:grev:

12. sanane :)

sanane :) Forum Okuru

Facebook arkadaş etiketleme resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Facebook Arkadaş Önerme Nasıl

Facebook Arkadaş Önerme Nasıl yapılıyor ya ben yeniyim hala bilmiyorum lütfen banada Facebook Arkadaş Önerme Nasıl yapılır anlatın arkadaşlar.
  2. Facebook arkadaş önerme nasıl yapılır

Facebook arkadaş önerme nasıl yapılır acaba? Lütfen bu konuda bilgi ve yardımlarınızı benden esirgemeyin kızlar:S
  3. Facebook arkadaş tavsiye etme

Facebook arkadaş önerme Facebook arkadaş tavsiye etme Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook'ta arkadaş tavbsiye etme önerme hakkında yapmanız gerekenler hususunda tüyolar sunuyoruz sizlere ve ilgili tüm arkadaşlarımıza. Resimde görüldüğü gibi sağ üst köşedeki yuvarlak olan küçük simgeye tıkladığınızda açılan sekmeler arasından arkadaş öner yazısına tıkladıkdan sonra açılan...
  4. Facebook ta arkadaş ekleme

Facebook Arkadaş Ekleme – Arkadaş nasıl eklenir? Ekleme Hilesi Etiketler :arkadaş ekleme hilesi, arkadaş nasıl çoğaltılır, facebook arkadaş çoğaltma, facebook arkadas çoğaltma hilesi 2012, facebook arkadaş ekleme, facebook arkadaş ekleme engeli, facebook arkadaş ekleme engeli kaldırma, facebook arkadaş ekleme hilesi, facebook arkadaş nasıl eklenir, facebook engel kaldırma, feysbuk arkadaş...
  5. Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

facebook ayarları, facebook gizlilik ayarları, facebook arkadaş listesi gizleme Sosyal paylaşım ağları arasında en popüler olan facebook da arkadaş listenizi kimlerin görüp göreimyeceği konusunda yapılacak ayar bilgilerini merak edenler için gereken bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Facebookta arkadaş listemizi nasıl gizleyeceğimizi anlatacağız. İnternet teknolojisi geliştikçe kullanıcılar...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. face fotolari

,
  2. facebook etiketleme fotoğrafları