gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook da çalınan sayfayı geri alma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

facebook çalınan sayfamı nasıl geri alırım hangi adımları izlemem gerekiyor birileri ardımcı olsun lütfen face hesabım çalındı :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya ben oraya baktım ama orda önlem var yalnızca . benim sayfam gitti lütfen yardım edin!!

4. baver

baver Forum Okuru

yaw benim eski bi sayfam vardı çaldılar şimdi bende onu geri almak istiyorum ama bi türlü olmuyor bana yardımcı olursanız sevinirim....

facebook da çalınan sayfayı geri alma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalınan şifreyi geri alma (MSN)

Çalınan şifreyi geri alma (MSN)

YOL 1 ilk önce http://support.msn.com/default.aspx?...e&locale=en-gb adresine giriyorsunuz... sonra karşımıza çıkan seçeneklerden MSN Hotmail Türkiye seçeneğini tıklıyoruz...karşımıza cikan sayfada destege basvur un altinda gizlilik kismini tikliyoruz... daha sonra cikan sayfada yanitlanmak uzere soru gonder kismini tiklayip forumu dolduruyoruz... Sonra ad yazan yere isminizi yazın....
  2. Facebook Hesabını Geri Alma

Facebook Hesabını Geri Alma

Facebook Hesabını Geri Alma nasıl oluyor sanırsam Face adresimi çalmışlar:S Ne yapcam yardım edin:S
  3. Çalınan Silinen Facebook Hesabını Geri Alma

Çalınan Silinen Facebook Hesabını Geri Alma

Çalınan Facebook Hesabını Geri Alma Silinen Facebook Hesabını Geri Alma Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook hesabı çalınan misafirler, bu yazımızda Çalınan ya da silinen Facebook hesabınızı geri almanız için sizlere gerekli bilgi ve yöntemleri aktarıyoruz. Facebook hesabınız çalındıysa aşağıdaki mail adreslerinden birine durumu anlatan bir mail atmanız gerekiyor....
  4. Facebook Hesap Geri Alma

Facebook Hesap Geri Alma

Facebook Hesap Geri Alma nasıl oluyor bana kim yardımcı olacak bir an önce olsun
  5. Çalınan face sayfamı nasıl geri alırım

Çalınan face sayfamı nasıl geri alırım

Face sayfası çalınanlara ben de dahyil oldum ve sinir olmuş vaziyetteyim. Arkdaaşım geri alamazsın diyor ama mutlak vardır bir yolu herhalde. Var mı bilgisi olan bana yardım edebilecek birisi ? :(

Sayfayı Paylaş