gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook da reklamları engellemek nasıl oluyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facede çıkan reklamlardan bıktım usandım yahu, bu facebook da çıkan reklamları nasıl engelliyorum teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

facebook da reklamları engellemek nasıl oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook da nasıl reklam verilir ?

facebook da nasıl reklam verilir ?

Arkadaşlarım ben firmanın facebook'da reklamını yapmayı istiyorum ama reklam nasıl verilir bu hususta sizlerden yardım rica ediyorum tabiki biliyorsanız. Teşekkür ediyorum herkese hayırlı akşamlar dilerim.
  2. Facebook da Fotoğraf Nasıl Kesilir

Facebook da Fotoğraf Nasıl Kesilir

Facebook Fotoğraf Nasıl Kırpılır Facebook Fotoğraf Nasıl Kesilir Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda Facebook da Fotoğraf Nasıl Kesilir diyen misafirlerimiz için Facebook da Fotoğraf Kesme konusunda bilgiler aktarıyoruz. Facebook da Fotoğraf Nasıl Kesilir, Kırpmak istediğiniz resimleri seçin. - Nasıl Yapılır? Biçimlendirme araç çubuğunda Resimleri Düzenle'yi...
  3. Facebooka Ses Kaydı Ekleme nasıl oluyor

Facebooka Ses Kaydı Ekleme nasıl oluyor

Facebooka Ses Kaydı Ekleme nasıl oluyor benim Facebooka Ses Kaydı Eklemem lazım ama işte nasıl yapacağımı bilmiyorum bu konuda bilgisi olanlar yardım edin:)
  4. Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Kızlar face kapak fotoğraflarımdan bazılarını silmek istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim, bi yardım etseniz..
  5. facebookta tema değiştirme nasıl oluyor

facebookta tema değiştirme nasıl oluyor

Merhaba.Facebook sayfamdaki temayı değiştirmek istiyorum ama nasıl yapabilirim, biraz acemiyim..

Sayfayı Paylaş