gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Hesabımı Kalıcı Olarak Nasıl Silerim?

Konu, 'Meleko Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu facebook hesabını kalıcı silmenin yolları ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağları için de en popüler olanların başın da gelen Facebook hesabınızı kalıcı bir şekilde silmek istiyorsanız sizlere bununla ilgili yapmanız gereken ayrıntıları paylaşıyoruz.

- Facebook hesap silme sayfasını tıklayın. Oturum açmanız istenirse oturum açın ve bu sayfadan hesabınızı silin.

-Hesabınızı silmek isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Parolanızı ve ekranda görünen metni girin, hazırsanız Tamam‘a basın.

- Onayladıktan sonra artık bir şey yapmanıza gerek yok. Hesabınız, 14 gün boyunca oturum açmazsanız tamamen silecektir.

Not:Facebook connect ile oturum açtığınız sitelere gidin ve hesaplarınızı kapatın. Yani Facebook dışındaki sitelerde Facebook bilgileri ile oturum açtığınız sitelerle ilişkinizi kesin. Bu sitelere iptal süreci içerisinde oturum açarsanız, hesabınız tekrar dirilecek ve baştan başlamanız gerekecektir.

Facebook Hesabımı Kalıcı Olarak Nasıl Silerim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Hesabı Nasıl Açılır

Facebook Hesabı Nasıl Açılır

facebook hesabı nasıl açılır facebook kayıt nasıl yapılır üye olmak için yapılacak işlemler nelerdir ile ilgili bilgiler burada melekler Artık facebook hesabı olmayan pek yoktur herhalde melekler :) Ama yetişen yeni nesilden face hesabı almak isteyenler ve artık benim de bir facebook hesabım olsun diyenler için facebook hesabı nasıl oluşturulur anlatmak istiyoruz.Forumumuzda facebook kapatma...
  2. Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Face artık beni sıkmaya başladı.Face hesabımı nasıl kapatabilirim, yardım eder misiniz?
  3. facebook hesabımı nasıl dondurabilirim

facebook hesabımı nasıl dondurabilirim

Merhaba.Facebook hesabımı yurtdışına gitmem sebebiyle bir süreliğine dondurmak istiyorum çünkü hiç ilgilenmeye fırsatım olmayacak.Acaba dondurma işlemini nasıl yaparım?
  4. Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur 2014

Facebook Hesabı Nasıl Dondurulur 2014

facebook hesabı dondurma 2014 face hesap dondurma 2014 Sevgili melekler, face hesabınızı bir süre kullanmak istemiyorsanız dondurabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise çok basit. Dilediğiniz zaman dondurabileceğiniz face hesabınızı yeniden şifreniz ve isminizle açabilirsiniz. Şimdi geçelim bilgilere... Facebook sayfanızı dondurmak için Facebook sayfanıza giriş yapın Hesap...
  5. Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook’un elindeki kullanıcıları kaybetmeden yeniliklerle hayatımıza girmesi yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor ve Facebook’tan kurtulmak o kadar da kolay değil. Ancak Facebook kullanmayı biliyorsanız, bu işlem sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Facebook kullanıcılarına geçici bir süreliğine Facebook hesaplarını dondurma seçeneği vermektedir. Hem de bu seçenek bütün kişisel...

Sayfayı Paylaş