gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebook İçin En Komik Yılbaşı Sözleri 2014

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

komik yılbaşı mesajları, 2014 komik yeni yıl mesajları, komik yılbaşı mesajları 2014

Sevgili melekler, yılbaşı gecesi arkadaşlarınıza facebooktan bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Şimdi paylaşacağımız komik yılbaşı mesajlarıyla hem arkadaşlarınızın yeni yılını kutlayacak hem de bu mesajlarla onları eğlendirebileceksiniz :)

komik-yilbasi-mesajlari.jpg

Facebook İçin En Komik Yılbaşı Sözleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik sözler 2013 yılbaşı için

komik sözler 2013 yılbaşı için

Selamlar şimdiden herkesin yeni yılı kutlu olsun.Ben de birşey isteyeceğim sizden. Komik yılbaşı sözleri varsa paylaşırsanız çok iyi olur.Eh bu gece yılbaşı, arkadaşlara biraz takılmak , gülmek , güldürmek gerek :D
  2. 2014 Facebook Komik Sözler

2014 Facebook Komik Sözler

bu konu facebook komik sözlere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı Facebook da en ebğenilen ve en çok paylaşılan komik sözleri sizler için bir araya getirdik. Eğer yüzünüz de bir tebessüm yaratabilirsek ne mutlu bize:) Hani dilimizin ucuna gelipte söyleyemediklerimiz var ya; Allah o cümlelerin yolunu açık etsin! Kızlar kendisiyle ilgilenmeyen erkeklerden hoşlanıyor diye, 3 yıldır...
  3. 2014 Facebook Resimli Komik Sözler

2014 Facebook Resimli Komik Sözler

bu konu facebook resimli komik sözlere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı facebook da en çok paylaşılan ve beğenilen birbirinden komik resimli sözleri sizler için paylaşıyoruz. Sizde sayfanız da ve listenizde olan arkadaşlarınızın yüzün de bir tebessüm yaratmak istiyorsanız bu paylaşımlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.
  4. Facebook İçin Komik Resimli Sözler 2014

Facebook İçin Komik Resimli Sözler 2014

facebook komik yazılı resimler komik facebokk yazılı resimler 2014 facebook komik yazılı resimler Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağları artık hayatımızın olmazsa olmazlarından. Artık atılan her adım sosyal paylaşım ağlarından paylaşılıyor. Her ne kadar twitter tahtını sallasa da facebook bir adım önde. Biz de facebook kullanıcıları için komik yazıları bulunan resimler paylaşmak...
  5. 2014 Facebook En Kapak Sözler

2014 Facebook En Kapak Sözler

kapak sözler, facebook kapak sözler, laf sokan kapak sözler Sosyal paylaşım ağları için de en popüler olan Facebook ta paylaşmak için en kapak ve laf sokan sözler arayanlar için farklı ve en yeni kapak sözleri sizler için paylaşıyoruz. Kendini anlatamıyorsan çıkma karşıma, sen yalancısın sokk bunu kafana, birdaha anma adımı, sildim seni yorma umutlarımı! işine bak bundan sonra, boş...

Sayfayı Paylaş