gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebook İçin Komik Resimli Sözler 2014

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook komik yazılı resimler komik facebokk yazılı resimler 2014 facebook komik yazılı resimler

Sevgili melekler, sosyal paylaşım ağları artık hayatımızın olmazsa olmazlarından. Artık atılan her adım sosyal paylaşım ağlarından paylaşılıyor. Her ne kadar twitter tahtını sallasa da facebook bir adım önde. Biz de facebook kullanıcıları için komik yazıları bulunan resimler paylaşmak istiyoruz...

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahahaha çok komikler hele ilk resim tam beni anlatıyor

Facebook İçin Komik Resimli Sözler 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook için komik ve güzel resimli sözler ..

Facebook için komik ve güzel resimli sözler ..

Facebook resimli komik sözler
  2. 2014 Facebook Komik Sözler

2014 Facebook Komik Sözler

bu konu facebook komik sözlere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı Facebook da en ebğenilen ve en çok paylaşılan komik sözleri sizler için bir araya getirdik. Eğer yüzünüz de bir tebessüm yaratabilirsek ne mutlu bize:) Hani dilimizin ucuna gelipte söyleyemediklerimiz var ya; Allah o cümlelerin yolunu açık etsin! Kızlar kendisiyle ilgilenmeyen erkeklerden hoşlanıyor diye, 3 yıldır...
  3. 2014 Facebook Resimli Komik Sözler

2014 Facebook Resimli Komik Sözler

bu konu facebook resimli komik sözlere yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı facebook da en çok paylaşılan ve beğenilen birbirinden komik resimli sözleri sizler için paylaşıyoruz. Sizde sayfanız da ve listenizde olan arkadaşlarınızın yüzün de bir tebessüm yaratmak istiyorsanız bu paylaşımlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.
  4. Facebook İçin En Komik Yılbaşı Sözleri 2014

Facebook İçin En Komik Yılbaşı Sözleri 2014

komik yılbaşı mesajları, 2014 komik yeni yıl mesajları, komik yılbaşı mesajları 2014 Sevgili melekler, yılbaşı gecesi arkadaşlarınıza facebooktan bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Şimdi paylaşacağımız komik yılbaşı mesajlarıyla hem arkadaşlarınızın yeni yılını kutlayacak hem de bu mesajlarla onları eğlendirebileceksiniz :) Hadi iyisin 1 seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan...
  5. 2014 Resimli Facebook Kapak Sözler

2014 Resimli Facebook Kapak Sözler

resimli facebook sözleri, resimli kapak sözler, yeni facebook sözleri Facebook paylaşım ağında istediğiniz kişiye resimli ve yazılı bir şekilde laf sokmak ve iğneli sözlerle ona laf göndermek isteyenler için sizlere facebook da en çok paylaşılan ve beğenilen resimli kapak sözleri paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş