gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Oluşturulur ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; facebook kapak fotoğrafı nasıl oluşturulur hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, sizlerle sık sık çeşitli facebook kapak fotoğrafları paylaşıyoruz forumumuzdan. Ancak bu kapak fotoğraflarını siz kendiniz de yapabilirsiniz. İstediğiniz resimlerden oluşturabileceğiniz kapak fotoğrafı için neler yapmanız gerekiyor bu sayfamızda bilgiler veriyoruz sizlere...

Facebook kapak fotoğrafı yapmak sandığınız kadar zor değil arkadaşlar neden zor değil internet üzerindeki sitelerden faydalanarak istediğimiz kapağı yapabilirsiniz.

Facebook kapak fotoğrafı tasarlamak için çeşitli uygulamalar mevcuttur.Aşağıdaki uygulamalardan yararlanabilirsiniz ve sizlerde güzel ve kolaylık kapak resimleri hazırlıyabilirsiniz bu programlardan bazıları şunlar;

Bu programlar olmadan da facebook ana sayfanızın sağ üst köşesindeki kapak oluştur bölümünden seçtiğiniz bir fotoğrafı kapak yapabilirsiniz.

-Timeline Cover Banner

-Covercanvas

-İnstacover

-Pic scatter

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Oluşturulur ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme

Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme

Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme Facebook'a Nasıl Kapak Eklenir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda günümüzün en popüler paylaşım sitesi oaln Facebook'a kapak fotoğraf nasıl eklenir hep birlikte öğreniyoruz. Kapak fotoğrafını ekleyeceğiniz alanda aşağıdaki şekilde de gördüğünüz gibi Kapak Ekle kısmından Fotoğraf Ekle'yi seçin. Fotoğrafı seçtikten sonra sağa-sola hareket ettirerek...
  2. Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bilgili olan arkadaşlarım bana da bilgi versin.
  3. Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Kapak Fotoğrafları

Facebook Kapak Fotoğrafları da paylaşırsanız bu sayfada çok ama çok minnetdar kalacağım size:)
  4. Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Kızlar face kapak fotoğraflarımdan bazılarını silmek istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim, bi yardım etseniz..
  5. Facebook Dini Kapak Fotoğrafları

Facebook Dini Kapak Fotoğrafları

bu konu dini kapak resimlerine yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağı facebook zaman tüneli profiliniz de kapak resmi olarak dini resimler arıyorsanız sizlere beğeneceğinizi umduğum birbirinden güzel dini kapak fotoğraflarını paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş