gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Facebook Kullanıcı Adı Silme Nasıl Yapılır, Facebook Kullanıcı Adını Değiştirmek

Bu yazımızda Facebook kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimize facebook kullanıcı adı nasıl silinir, değiştirilir bunu anlatacağız melekler :)

Facebook Hesap Ayarlarına Girdiğinizde İsminizin Olduğu Bölümde İstediğiniz Ad Değişikliğini Yaptıktan Sonra Değişiklikleri Kaydetmeniz Yeterli Olacaktır...

Facebook Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook kullanıcı adı değiştirme

facebook kullanıcı adı değiştirme

Facebook kullanıcı adı nasıl değiştirilir, bu değiştirme nasıl yapılıyor arkadaşlarım bilen var mı ?
  2. Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme nasıl oluyor ben Facebook Kullanıcı Adı Silmek istiyorum.
  3. Facebook Kullanıcı Adı 2. Kez Değiştirilir mi ?

Facebook Kullanıcı Adı 2. Kez Değiştirilir mi ?

2.Kez Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme 2. Kez Az önce bir misafirimizin sorduğu facebook kullanıcı adının ikinci değiştirilmesinin olup olmadığı sorusu üzerine bu konuyu açtık melekler :) Sevgili melekler , bilindiği gibi facebook tarafından kullanıcılara sunulan kısayol ismi oluşturma facebook.com/username adresine girerek alınıyordu ve bu isim bir...
  4. facebookta nasıl isim değiştirilir

facebookta nasıl isim değiştirilir

face ismimi değiştirmek istiyorum ve bunu nasıl yapacağımı bilemiyorum, bilen var mı facede isim nasıl değiştirilir ?
  5. Bilmeyenlere skype kullanıcı adı nasıl değiştirilir ?

Bilmeyenlere skype kullanıcı adı nasıl değiştirilir ?

Skype kullanıcı adı nasıl değiştirilir kullanıcı adı değiştirme işlemleri hakkında bilgiler. Biliyorsunuz ki yakın zamanda msn iptal oldu ve yerine Skype geldi. Skype ye bende bir türlü alışamadım kullanıcı adının nasıl değiştirildiğini araştırdım ve şu bilgilere ulaştım isteyen faydalanabilir değerli arkadaşlarım. Skype kullanıcı adınızı değiştirmek mümkün değildir. Eğer kullanıcı adınızı...

Sayfayı Paylaş