gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek istiyorum bunu nasıl yapacağım lütfen bana yardımcı olun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Zaman Tüneli İptal Etme
    Facebook zaman tüneli uygulamasını ilk sıralar isteğe bağlı bıraktı. Kimileri yanlışlıkla geçiş yaptı ancak geri dönemedi. Ve nihayet Facebook 30 Mart 2012 tarihinden sonra profil, hayran ve grup sayfalarında zaman tüneli uygulamasını zorunlu olarak başlatıyor.

Anlaşılan bir gerçek var ki , birçok kimse zaman tünelinden memnun değil. Birçok kişi bu uygulamayı beğenmedi ya da alışamadı. Ancak Facebook bu zaman tünelini kalıcı olarak getirdi. Yani en geç 30 Mart'a kadar herkes otomatik olarak zaman tüneline geçmiş olacak. Facebook’un zaman tünelini profilinizden kaldırmanızın maalesef mümkünü yok.

Facebook Zaman Tüneli İptal Etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook zaman tüneli kapatma

facebook zaman tüneli kapatma

Facebook ta zaman tüneli nasıl kapatılıyor teşekkür ediyorum.
  2. Facebook Zaman Tüneli Kullanımı

Facebook Zaman Tüneli Kullanımı

Kızlar Facebook Zaman Tüneli Kullanımı hakkında bilginiz varmı
  3. Zaman Tüneli Facebook Giriş

Zaman Tüneli Facebook Giriş

Zaman Tüneli Facebook Giriş Selam millet Zaman Tüneli Facebook Giriş nasıl yapılır acaba bilgililer buraya
  4. Zaman Tüneli Facebook Açma

Zaman Tüneli Facebook Açma

Zaman Tüneli Facebook Açma nasıl oluyor bu konuda bana adım adım yapacaklarımı anlatırmısınız lütfen
  5. Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

ARkadaşlarım bir türlü face zaman tünelinden çıkamıyorum bilgisi olan var mı nasıl çıkabilirim bu zaman tünelinden ?

Sayfayı Paylaş