gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook zaman tüneline geçmek için

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Facebook zaman tüneline geçiş facebook zaman tüneline geçmek için

Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook zaman tüneline geçmek isteyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda Facebook zaman tüneline geçiş için gerekli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Facebook Zaman Tüneli nasıl aktif edilir merak ediyorsanız öncelikle linke Tıklayın Daha sonra aşağıdaki resimde işaretli olan Zaman Tüneline Geç yazısına tıklayın.

Daha sonra zaman tünelinizin üst kısmındaki Şimdi Yayınla düğmesine tıklayarak zaman tünelinizi istediğiniz zaman yayınlayabilirsiniz.

Facebook zaman tüneline geçmek için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

ARkadaşlarım bir türlü face zaman tünelinden çıkamıyorum bilgisi olan var mı nasıl çıkabilirim bu zaman tünelinden ?
  2. Facebook Zaman Tüneli İçin Beşiktaş Kapak Resimleri

Facebook Zaman Tüneli İçin Beşiktaş Kapak Resimleri

Zaman Tüneli Kapakları Beşiktaş Beşiktaş Zaman Tüneli Kapakları Facebook Zaman Tüneli Kapakları Beşiktaş Beşiktaşlı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için facebook zaman tünelinde kullanabilecekleri birbirinden güzel Beşiktaş kapaklarını paylaşıyoruz :)
  3. Facebook İçin Yazılı Zaman Tüneli Kapakları

Facebook İçin Yazılı Zaman Tüneli Kapakları

Yazılı Kapak Fotoğrafları Zaman Tüneli Yazılı Kapak Fotoğrafları Facebook zaman tüneli pek çok kişi tarafından beğenilmese ve istenmese de kullanımından memnun olanlar da az değil melekler :) Biz de bunu düşünerek zaman tüneli kapakları paylaşmaya devam ediyoruz ve bu konumuzda yazılı kapak fotoğrafları ile karşınızdayız :)
  4. Facebook Zaman Tüneli İçin Beşiktaş Kapak Fotoğrafları

Facebook Zaman Tüneli İçin Beşiktaş Kapak Fotoğrafları

Bu konu; bjk facebook kapak fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, eğer kalbiniz Beşiktaş sevgisiyle atıyor, siyah beyazın asaletini yüreğinizda taşıyorsanız şimdi sizlerle galerimizden paylaşacağuımız Facebook kapak fotolarına bayılacaksınız. Birini seçin ve facebook zaman tünelinizde kullanın. Herkes kara kartalların azametini bir de sizin...
  5. facebook için zaman tüneli geçmişi nasıl silinebilir

facebook için zaman tüneli geçmişi nasıl silinebilir

Merhaba.Ben facebookta zaman tüneli geçmişini silmek istiyorum, görünmesini istemiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

Sayfayı Paylaş